Відомий економіст навчить львів’ян, як втілювати бізнес-ідеї

Віра Карпінська, 23 листопада 201311720
Адріан Сливоцький

Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS) оголошує конкурс для отримання гранту для навчання на програмі «Мистецтво перемоги» від провідного фахівця сучасного менеджменту Адріана Сливоцького. Він належить до списку 25 кращих бізнес-консультантів і топ-50 бізнес-мислителів світу.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської бізнес-школи.

Навчальний курс складається із шести інтерактивних лекцій (2 дні), програми індивідуального навчання (12 тижнів) та follow-up із Адріаном Сливоцьким. Навчання стартує 12 грудня у Львові.

«Це два дні роботи в аудиторії, які перетікають у 12 тижнів індивідуальної або командної роботи учасників. Такий підхід пропонують кращі бізнес-школи світу. Після 12 тижнів учасники підіб’ють підсумки навчання (follow-up) із Адріаном Сливоцьким. З точки зору наповнення і методології, це унікальний курс в Україні», - розповіла керівник LvBS Софія Опацька.

На курсі «Мистецтво перемоги» стипендіати отримають розуміння, куди рухається бізнес і якими будуть конкретні сфери бізнесу через 5 років; як інновації залежать від зміни пріоритетів клієнта; куди мігрують цінності та капітал, і де виникають нові зону прибутку.

Для того, щоб отримати грант для навчання на програмі «Мистецтво перемоги» конкурсанти повинні написати про власну бізнес-ідею та розказати, як вони хочуть створити попит і просунути свій продукт. Свою ідею вони мають представити англійською мовою (обсяг не більше однієї сторінки) та надіслати роботу на адресу [email protected] до 1 грудня.

Автори п'ятьох кращих ідей отримають гранти для навчання.

Вимоги до учасників: бажання втілити власну бізнес-ідею; розмовний рівень англійської мови; вік до 30 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук