Вихованці Одеського військово-морського ліцею відвідали Львів

Головні новини Львова 26.02Вікторія Іваскевич, 26 лютого 2016, 20:34 929 0

Майбутні моряки, вихованці Одеського військово-морського ліцею, приїхали познайомитись із містом Лева. Одеський ліцей військово-морських сил має хоч і не довгу, та вже героїчну історію. Раніше він базувався у Севастополі. Навесні 2014-го року, коли розпочалась анексія Криму, у закладі відмовлялися присягати окупантам і піднімати прапор Росії. Згодом заклад переїхав на материк – до Одеси.

«З першого вересня 2009 року ми створені, п'ять випусків відбулося. Ліцей був сформований в Севастополі. В 2014 році під час анексії частина ліцеїстів, викладачів перейшли до Києва і з першого вересня 2014 року почали діяти в Одесі», – розповів заступник начальника військово-морського ліцею Олег Селезько.

Зараз це єдиний військово-морський ліцей в Україні. До Львова майбутніх офіцерів запросили волонтери та центр військового капеланства. Приїхали 20 найкращих ліцеїстів. Тут вони відвідали місцеві виші, де розповідали про себе та службу на морі.

«Я до Львова приїхав перший раз. Дуже подобається місто, така тепла приємна атмосфера. Порівняно з іншими містами, де я був, ще такого не зустрічав. Це маса емоцій і хочеться повертатись сюди ще раз і ще раз», – зазначив ліцеїст Михайло Цейтлін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук