Вихованці центру «Джерело» отримали інвалідні візки

Вихованці центру «Джерело» отримали інвалідні візки

16 вихованців навчально-реабілітаційного центру «Джерело» отримали нові інвалідні візки. Проект був здійснений у рамках благодійного фонду «Карітас Львів УКГЦ». Фінансову допомогу надав Канадський фонд інвалідів.

«Візки для людей з особливими потребами, для їхнього повноцінного життя - це більша необхідність, ніж для здорової людини взуття. Більшість батьків фінансово не спроможні придбати візочки», - зазначила прес-секретар центру Наталя Сіреджук.

Заступник директора благодійного фонду «Карітас Львів УГКЦ» Ольга Момот розповіла, що нові візочки поїдуть до Нововолинська, Києва, Львова, Дрогобича, і таким чином діти зможуть продовжувати реабілітацію вдома.

У «Джерелі» розповіли, що для дітей з особливими потребами немає закладів освіти, є тільки приватні реабілітаційні центри. У центрі «Джерело» функціонує садочок, школа, майстерні для молоді. 

«Щодня 6 мікроавтобусів привозять до центру більше ста дітей. Тут кожна дитина живе повноцінним життям в міру своїх можливостей», - додала Наталя Сіреджук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук