Виконком відтермінував скасування рішення на проїзд за посвідченнями

За тиждень робоча група має напрацювати компромісний варіант вирішення.

Головні новини Львова за 23.03Ірина Панчишин, 23 березня 2015, 19:15 1737 0

Виконавчий комітет так і не скасував власної ухвали щодо обмеження безкоштовного проїзду для пільговиків. Компромісу шукали дві години разом із громадськими активістами, перевізниками та пільговиками.

Друга година дня. Біля Ратуші зібралися кілька десятків водіїв та перевізників. В приміщенні вже чекають громадські активісти та пільговики. Перший пункт  у порядку денному виконкому-  скасувати рішення про обмеження безкоштовного проїзду за посвідченнями. Охочих так багато, що запрошують у сесійну залу. Ситуація на ринку перевезень стабілізувалась констатує управління транспорту. Рішення виконкому просить не скасовувати.

«Я б на виконкомі для обговорення запропонував рішення виконкому 115 залишити в силі до першого червня, а з першого червня вже розглядати підняття тарифу згідно чинного законодавства тоді вступає в силу законодавство про обмеження пільгових категорій взагалі в державі», — каже начальник міського управління транспорту та зв'язку Віктор Щир.

Також просять і перевізники, пояснюють так змогли не зупинити транспорту.

«На сьогоднішній день від нас вимагають попередньої оплати не дають кредит на паливо, вимагають оплати сьогодні на сьогодні, запасні частини аналогічно. Тому це рішення дало нам можливість проіснувати до сьогоднішнього дня», — пояснює директор фірми перевізника «Міра і К» Микола Шкурган.

Прокуратура вимагає рішення скасувати. Такої ж думки спілка багатодітних сімей «Щаслива родина»,та маловідома громадська організація «Розвиток громади».

«Проєвропейський мер не може підписувати рішення виконкому, яке суперечить 19 законам України, закони України мають вищу юридичну силу  і рішення виконкому не вправі зупиняти дію пільгового перевезення», — каже представник організації «Розвиток громади».

«Законами України передбачений певний перелік пільгових категорій громадян і відповідності до стказаного мною можна особу позбавити цієї пільги або обмежити її дію в часі», — пояснює прокурор міста Львова Андрій Гнатів.

За дві години громадського обговорення, рішення таки не скасували. Вирішили створити робочу групу з представників профспілок, перевізників та громадськості.

«Робоча група сьогодні отримала вказівку напрацювати компромісний варіант вирішення і затвердити за тиждень часу. На виконавчому комітеті ми будем його розглядати», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Тим часом пільговикам таки доведеться дотримуватися визначених годин і користуватись автобусами за безцінь з 10 до 16 вечора.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук