Випускникам "Львівської політехніки" більш ніж півроку не віддають дипломів

Головні Новини за 13 січняХристина Шевченко, 13 січня 2015, 17:40 1540 0

Десять випускників спеціальності "Реставрація творів мистецтва" Національного університету "Львівська політехніка" вже більш як півроку не можуть отримати своїх дипломів, хоча захистилися ще влітку. Усі вони без документів не можуть офіційно працевлаштуватися.

"Нас постійно годували обіцянками. Нібито папери будуть готові завтра, а потім наступного дня. Але ми вже чекаємо на дипломи більше ніж півроку. Я не можу влаштуватись на роботу у галерею, бо немає диплому", — наголосив молодий реставратор Остап Попович. 

Для того, аби вирішити цю ситуацію, випускники зібралися разом і пішли вимагати дипломи. 

Перший проректор ЛНУ "Львівська політехніка" Володимир Павлиш пояснив, що державне підприємство "Інфоресурс", яке виготовляє дипломи, відмовило їх виробити через заборгованість університету за виробіток студентських квитків. 

"У нас є заборгованість перед ДП "Інфоресурс" - 150 тисяч гривень за виробіток студентських квитків. Відтак нам відмовили у виробітку дипломів", — наголосив він.  

Натомість, ДП "Інфоресурс" оприлюднив іншу версію затримки дипломів. Згідно з їх інформацією, "Львівська політехніка" просто не уклала з підприємством відповідної угоди і не проплатила послугу. 

"Університет, по-перше, подав заявку на виготовлення дипломів лише у грудні. А, по-друге, не уклав з нами угоди. Тут проблема винятково у неправильному плануванні роботи самого університету", — запевнив директор ДП "Інфоресурс" Вадим Карандій.

Тож наразі десятьом молодим спеціалістам залишається лише чекати, коли університет наведе лад з усіма документами. 

До слова, 90 гривень за дипломи випускники сплатили ще влітку.    

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук