Висновки польського видання занадто обгрунтовані, щоб іх ігнорувати!!!

РФ може атакувати Україну в найближчі вихідні - Gazeta Wyborcza 7 листопада 2014

БлогиІгор Корольов , 7 листопада 2014 119
Ігор Корольов
спортивний журналіст

Інші блоги автора

У четвер увечері президент РФ Володимир Путін провів термінову нараду Ради нацбезпеки країни перед своїм тривалим закордонним відрядженням у Китай і Австралію. Це може означати відновлення Росією війни в Україні вже в найближчі вихідні, пише Gazeta Wyborcza.

"Ця інформація (про нараду Ради безпеки РФ, - ред.) не обіцяє нічого хорошого. Росія любить починати військові дії за відсутності в країні Путіна. Так було в 2008 році, коли розпочиналася російсько-грузинська війна, і так було кілька разів в цьому році, коли починалися чергові фази російської агресії в Україні", - підкреслює видання.

Як зазначає газета, в Кремлі все ще вважають, що Захід можна обдурити простим трюком: "царя" немає вдома, а миші танцюють. "А коли вони завершать свої "танці", то Путін займеться справою - згодою в світі на нові завоювання Росії, яка встає з колін", - йдеться в статті. За інформацією газети, Москва вже протягом декількох тижнів готується до відновлення бойових дій в Донбасі і в інших регіонах України, стягуючи до кордону війська, зміцнюючи свої підрозділи на сході України і створюючи з російських найманців чотири ударні угруповання.

"Путін любить починати свої кампанії у вихідні. Все вказує на те, що так буде і цього разу. Ймовірно, в Донбасі знову починається черговий етап великої війни", - зазначає Gazeta Wyborcza.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук