Віталій Чепинога заявив про вихід з фракції БПП

СуспільствоВолодимир Пиріг, 26 березня 201638756
Віталій Чепинога заявив про вихід з фракції БПП
Віталій Чепинога

Народний депутат, популярний facebook-блогер Віталій Чепинога висловив підтримку нардепам Миколі Томенку та Єгору Фірсову, яких фракція БПП хоче позбавити мандатів, і заявив про свій вихід з цієї фракції.

У своєму дописі у Facebook, зробленому в суботу увечері, Чепинога написав: «Думаю, треба якось підтримать морально Фірсова і Миколу... А як?... - Короче, офіційно завляю про вихід з фракції БПП, як ублюдочної, тупої структури... Спасібо за вніманіє...».

 

Думаю, треба якось підтримать морально Фірсова і Миколу... А як?... - Короче, офіційно завляю про вихід з фрації БПП, як...

Опубліковано Vitalii Chepynoga  26 березень 2016 р.

В той же час жодних інших доказів, наприклад, фотокопій заяви про вихід, нардеп не надав.

Чепинога був обраний до Верховної Ради України на позачергових виборах у 2014 році за списком партії «Блок Петра Порошенка». У списку він отримав 56 місце. У парламенті входив до комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Народні депутати Томенко і Фірсов раніше входили у парламентську фракцію БПП. Але 25 грудня Томенко вийшов з неї, а 15 березня це зробив Фірсов.

На партійному з’їзді «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» прийняли рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Миколи Томенка та Єгора Фірсова.

Це рішення партійці прийняли, керуючись статтею 81 Конституції України, яка передбачає позбавлення депутата мандата за невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук