Віталій Кличко написав заяву до поліції на голову ОП Андрія Богдана

Мер Києва звинувачує Андрія Богдана у «самоправстві» під час звільнення Кличка з посади голови КМДА

СуспільствоЮрій Братюк, 1 листопада31951

Міський голова Києва Віталій Кличко, який раніше подав до суду на Андрія Богдана, тепер ще й написав заяву у Національну поліцію з проханням відкрити провадження щодо «самоправства» голови Офісу президента. Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на заяву Кличка.

«З урахуванням того, що керівник Офісу президента України не наділений повноваженням щодо ініціювання звільнення голови КМДА, однак, вчинив дії направлені на усунення Кличка В. В. з посади голови КМДА, що свідчить про здійснення Богданом А. Й. самовільного та всупереч установленого порядку вчинення дій щодо звільнення Кличка В. В. із займаної посади», – відзначається у заяві Кличка.

У зв’язку з цим він просить правоохоронців внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань і почати відповідні дії.

«Вважаю, що з огляду на вказані обставини дана заява містить достатньо фактів на підтвердження того, що в діях Керівника офісу президента А. Богдана міститься склад кримінального правопорушення, передбачений статтею 356 КК України», – йдеться в документі.

Крім того, Кличко вказує в документі, що однією з підстав внесення подання щодо його звільнення з посади голови КМДА є закінчення строку повноважень президента.

«З урахувань того, що головою КМДА може бути лише Київський міський голова, який обирається на виборах до місцевого самоврядування, тобто згідно з установленим порядком, головою КМДА назначається особа, яка обрана міським головою, а спонукання до звільнення голови з посади всупереч визначеним нормам є кримінальним провопорушенням», – підсумовує мер Києва.

Нагадаємо, уряд звільнив Віталія Кличка з посади голови КМДА 4 вересня і передав відповідне подання президентові Володимиру Зеленському. Однак наразі президент ніяких рішень з цього питання не ухвалив.

Нині Віталій Кличко позивається до Кабінету міністрів, прем’єр-міністра Олексія Гончарука й керівника Офісу президента Андрія Богдана через рішення про звільнення його з посади голови Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук