Віце-спікер ВРУ попередила про ризики пропонованих конституційних змін

Віце-спікер ВРУ попередила про ризики пропонованих конституційних змін
Віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд

Наступного тижня депутати Верховної Ради розглядатимуть зміни до Конституції України у частині децентралізації та передання владних повноважень представникам регіонів. Віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд пояснила, які ризики супроводжують конституційні зміни щодо децентралізації влади у державі.

Незважаючи на всі позитивні сподівання від цієї реформи, на очікувані зростання доходів місцевих бюджетів, вже зараз існують певні ризики для розвитку регіонального самоврядування, вважає віце-спікер ВР Оксана Сироїд.

«Широкі, каральні повноваження президента і його префектів будуть нищівними не тільки для місцевого самоврядування, але й для самої демократії в Україні. А особливий статус для окупованого Донбасу є злочином проти тисяч загиблих. Це приниження української нації», — пояснила Сироїд.

Нагадаємо, 26 січня починається перший у 2016 році тиждень пленарних засідань Верховної Ради України. На цих засіданнях заплановано розгляд змін до Конституції, зокрема, положення реформи децентралізації та введення особливого порядку самоврядування у деяких районах Донецької та Луганської областей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук