Виведення українських кораблів з ​​Криму зупинилося

У Севастополі на невизначений час зупиняє свою роботу спільна комісія у складі представників оборонних відомств Російської Федерації та України з розблокування і транспортування в порти материкової частини України корабельного складу Військово-Морських сил України.

Про це "УНІАН" повідомило поінформоване джерело в Севастополі.

За інформацією співрозмовника агентства, члени комісії, які свого часу були делеговані до її складу, полишають Севастополь (крім тих членів комісії, які представляли Чорноморський флот РФ).

Як зазначає джерело, робота комісії призупиняється за ініціативою російської сторони, яка нібито направила українським колегам листа з поясненням причин призупинення процесу, однак викладені в листі позиції росіян є надуманими і необґрунтованими. Водночас співрозмовник агентства відмовився повідомити, про які саме причини йдеться в листі.

За словами джерела, з зупинкою роботи комісії процес повернення Україні кораблів стає наразі практично неможливим.

З середини квітня поточного року по теперішній час з акваторій окупованого Росією Криму в порти материкової частини України, відповідно до узгодженого комісією у складі представників оборонних відомств РФ і України графіку, виведено 35 кораблів, катерів і суден, які були захоплені російськими військовослужбовцями в березні поточного року.

На сьогоднішній день невиведеними залишаються 17 кораблів, катерів і суден, у тому числі 11 бойових кораблів, серед яких великий десантний корабель Костянтин Ольшанський, корабель управління Славутич, протичовнові корвети Тернопіль та Луцьк, морські тральщики Черкаси та Чернігів, підводний човен Запоріжжя, рятувальний буксир Кременець та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук