Військові показали, що зберігають на своїх складах у Львові

Головні новини Львова 22.03Вікторія Іваскевич, 22 березня 2017, 20:18 2614 0

Військові показали, чим заповнюють свої склади. Львівська військова частина логістики ЗСУ забезпечує всі частини Західного регіону, підтримує їх продовольством і під час ротацій в АТО. Кажуть, за останні два роки, їхні приміщення заповнені по максимуму. Продукти свіжі, а машини на ходу.

Ще кілька років в ангарі з продуктами поміж коробками можна було легко влаштувати спортивні змагання, жартують військові. Армію якраз скоротили, а отже і їли солдати значно менше. Тепер із постачанням краще. До складів пакують вдвічі більше продуктів. Загалом тут є все: консерви, крупи, приправи та чаї. Кажуть, тут нічого не псується. Температурний режим збережено, а запаси поновлюють ще до закінчення терміну придатності.

«М'ясна група, консерви м'ясні підлягають заміні за півроку до закінчення терміну придатності, а решта продовольства, круп'яна група, спеції за три місяці», ― розповідає начальник відділу зберігання Юрій Чирва.

Також продукти ретельно перевіряють у лабораторії.

А от польових кухонь в сусідньому ангарі поменшало. Чимало з них поїхали на схід. Решта ― у повній готовності. Виглядають як нові, хоча деяким вже давно за тридцять.

«Проводиться щорічне технічне обслуговування, ― каже начальник відділення зберігання продовольства та майна Сергій Калинюк. ― Вона практично вся з нержавіючої сталі, тобто, їй нічого не буде».

В частині навіть займаються власними розробками. Аби військові не видали себе ворогам, коли готують обід, для них розробили компактні пристрої для готування.

«Цей пристрій ми розробляли самі, в нашій військові частині, ― каже начальник об'єднаного центру забезпечення Валерій Копішинський. ― Він розбирається, для нього є спеціальна сумка».

Є ще примуси, а також зовсім мобільний варіант. Достатньо покласти в пакет їжу та пакетик із хімікатами. Готувати таким чином обід дуже зручно, адже у сухпайках консерви в банках замінили на харчі в пакетах.

А ще журналістам показали повний комплект форми. Її останнім часом змінювали тричі. Тепер в арсеналі літні та теплі куртки і черевики з гортексом, і термобілизна, а габаритний плащ-намет замінили на новий зручний костюм.

І такого добра, кажуть на складі, досить. А головне, запевняють, всі ці необхідні речі мають військові на фронті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук