«Влада» Криму обіцяє «виправити» орієнтацію місцевих секс-меншин

«Прем'єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов заявляє, що «влада» регіону ніколи не дозволить представникам сексуальних меншин проводити публічні заходи на півострові. Симпатикам представників нетрадиційної орієнтації він пригрозив міліцією і «самообороною».

Про це він сказав у вівторок, 2 вересня, на засіданні кримського «уряду», де обговорювалася демографічна ситуація в регіоні, передає Крим.Реалії.

«Православні і мусульманські цінності, спрямовані на створення нормальної сім'ї, повинні нами культивуватися і заохочуватися, а то це перейде як на Заході вже – мужики шлюби укладають. Ви чого? Зовсім з глузду з'їхали. Куди це годиться! Принаймні, в Криму, і, я впевнений, в Росії такі процеси будуть неприйнятні й недопустимі. Ніколи влада їх не підтримуватиме», – сказав Аксьонов.

Дещо пізніше, після репліки із залу, він додав: «Хто хоче підтримати мужиків, на вулиці за межами Ради міністрів, і то, я думаю, що міліція і самооборона дуже швидко зреагують - протягом трьох хвилин, швидко прояснять напрямок і орієнтацію, яку потрібно тримати. У Криму такі люди не вітаються, не потрібні, і заходи вони ніколи публічно проводити не будуть. Я це гарантую».

До анексії кримський «спікер» Володимир Константинов втягнувся в конфлікт через свої висловлювання на адресу сексуальних меншин. Тоді він заявив, що Європа живе зовсім за іншими правилами і там на порядок денний виносять питання про представників сексуальних меншин у місцевих радах, які для Криму, як висловився «спікер», не є такими актуальними.

Слова Константинова обурили всеукраїнське ЛГБТ-об'єднання «Гей-Форум України», які заявили, що на півострові проживає до 10 тисяч представників сексуальних меншин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук