Влада Луганщини приєднає до України ще один населений пункт

Село Оріхове, що розташоване поблизу 25-го блокпоста на автодорозі Бахмутка, яке юридично відноситься до окупованої бойовиками «ЛНР» селищної ради, однак фактично контролюється українськими силами правопорядку, офіційно приєднають до підконтрольної України міськради, повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

«У селі проживає близько трьох сотень селян, більша частина з котрих пенсіонери. Під час обстрілів 25-го блокпоста чимало снарядів потрапляло і в Оріхове, при цьому люди впевнені, що бойовики обстрілювали їх не випадково, а цілеспрямовано. Тому село налаштоване рішуче за Україну. Зараз у Оріховому є кілька нагальних проблем, які потребують вирішення. Перша — це доставка пенсій, яку відтепер будуть привозити безпосередньо в село. Друге — ремонт школи, зведеної ще за царської влади в 1910 році», – йдеться у повідомленні прес-служби Москаля.

Під час свого візиту в це село він пообіцяв виділити з обласного бюджету кошти на ці потреби.

«Оріхове офіційно переоформимо на контрольованій Україною території. Більшість селян висловилася за те, щоб їх включили до міськради сусіднього Гірського, що ми й зробимо через постанову Верховної Ради. Після її ухвалення Оріхове стане українським не лише фактично, але і юридично. А селяни зможуть безперешкодно проїжджати блокпости й отримувати необхідні довідки в Гірському», – заявив Г.Москаль.

Напочатку квітня влада Луганщини приєднала до України село Катеринівка Попаснянського району.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук