Влада Львівщини ще не знає, як скорочуватимуть райони

22 лютого 20112694

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк ще не знає, за яким критерієм має відбуватися скорочення кількості районів у областях України, анонсоване Президентом України Віктором Януковичем.

 

«Ми тільки будемо радитися і очікувати, які будуть критерії формування нових районних. По кількості населення… Ми ще не маємо чіткої позиції центру, і до цієї роботи ще не приступали», - сказав Цимбалюк у коментарі для ZAXID.NET 21 лютого.

Водночас голова Львівської ОДА зазначив, що щільність населення на Львівщині є достатньо високою, і що ця реформа, радше за все, стосуватиметься тих територій, де щільність населення є меншою.

«Якщо ми сьогодні в кожному районі маємо таку велику кількість чиновників, адміністрацій, інших районних підрозділів… Коли ми будемо бачити, скільки в районі має бути сільських громад, яка площа, яка територія, то, звичайно, будь-яке скорочення приносить користь, зменшення бюрократичного апарату. Головне, щоб це було на користь людям», - додав чиновник.   

Як інформував ZAXID.NET , сьогодні, 21 лютого, Президент України Віктор Янукович заявив: "Є області, де кількість районних центрів треба скорочувати на третину. Це - такі регіони, в яких у райцентрі живе, наприклад, 3-5 тисяч осіб".

Першим на заяву Януковича відреагував одеський губернатор Едуард Матвійчук, який оголосив, що кількість районів в області буде скорочено з 26 до 17. Також заяву Президента вже підтримали в Криму, де хочуть ліквідувати адміністративний поділ Сімферополя на три райони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук