Влада перетворює українців на малоросійську біомасу, - заява

9 листопада 201184410

Народний рух України вимагає від Президента України Віктора Януковича ветувати закон, який передбачає скасування квот на українську музику в ефірі та зменшення квот на національний аудіовізуальний продукт з 50% до 25%. За словами рухівців, прийняття цього закону – це ще один крок до перетворення українців на малоросійську біомасу.

За словами рухівців, проголосувавши за цей закон, влада відмовилася від підтримки власної культури і відкрила свій культурний простір для іноземного, переважно російського, досить часто низькопробного продукту.

«Подібний крок влада, яка дбає про захист національних інтересів своєї держави, у жодному разі не зробила б. Так діє тільки окупаційна влада, яка природно не сприймає українського, лобіює інтереси закордонного виробника і витісняє українську культуру на маргінес існування», - зазначено у заяві.

«На марші - «білорусизація» української культури. Нас поки що не вбивають фізично, проте заганяють до культурного гетто. В цьому випадку українці не зникають, вони перестають ними бути. Все починається з поступок – закінчується анексією культурного ареалу. Спочатку радіо, потім телебачення. Газети та книжки давно животіють в межах кількох відсотків у загальних накладах. За версією регіоналів – українська книжка теж «неконкурентноздатна», - зазначає НРУ.

За словами рухівців, влада продовжує справу Петра I, Катерини II і комунобільшовиків.

«Прийнятий 3 листопада закон – це Емський указ у сфері музичної індустрії. Це черговий крок до повної  русифікації і перетворення українців на малоросійську біомасу», - зазначено у заяві.

Нагадаємо, 3 листопада ВРУ проголосувала у другому читанні за законопроект, який передбачає скасування квот на українську музику в ефірі та зменшення квот на національний аудіовізуальний продукт з 50% до 25%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук