Владі невизнаної ПМР бракує грошей на соцвиплати для жителів регіону

СвітВолодимир Пиріг, 7 січня 20159950

Президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки (ПМР) Євгеній Шевчук підписав указ про тимчасове скорочення на 50% надбавок до пенсій у зв'язку з тим, що ці надбавки не забезпечені реальними фінансовими джерелами.

Про це повідомила прес-служба Євгенія Шевчука, пише Укрінформ.

«З метою врегулювання суперечок, що виникли між урядом і Верховною Радою Придністровської Молдавської республіки, а також щоб уникнути ситуації, коли в законі прописані витрати, не забезпечені доходами, Єдиному державному фонду соціального страхування з 1 січня 2015 року проводити виплату щомісячної додаткової допомоги до пенсії у розмірі 50 рублів (4,5 євро замість визначених  раніше 9 євро)», – наголошується в указі лідера Придністров'я.

Разом з тим Шевчук доручив державним органам знайти додаткові кошти в розмірі близько 6 мільйонів євро для відновлення пенсійних надбавок в повному обсязі.

Раніше (з січня 2008 року) для здійснення виплат надбавок до пенсій невизнане Придністров'я отримувало фінансову допомогу від Росії (близько 300 мільйонів російських рублів).

У Придністров'ї проживає більше ніж 145 тисяч пенсіонерів. Мінімальний розмір їх пенсій (без надбавок) - близько 40 євро, а максимальний - близько 100.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук