«Владу» Криму розлютило мовлення на півострові Українського радіо

«Прем’єр-міністр» Криму Сергій Аксьонов вимагає «зачистити українські ЗМІ як клас»

СуспільствоВолодимир Пиріг, 26 листопада 201510041
«Владу» Криму розлютило мовлення на півострові Українського радіо
фото НТВ
Сергій Аксьонов

Невизнаний керівник Криму Сергій Аксьонов зажадав від «Міністерства інформації» відключити українські ЗМІ – телеканали і радіо, які можна дивитися і слухати на півночі півострова.

«Українські ЗМІ зачистити як клас! Щоб навіть я не чув, що хтось дивиться ці телепередачі незрозумілі», – сказав Аксьонов в четвер, 26 листопада, увечері на засіданні міжвідомчого штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Криму, заслухавши звіт з Джанкоя, передає «Интерфакс».

«Міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку регіону – віце-прем’єр кримського уряду» Дмитро Полонський зазначив, що дійсно в Криму зафіксовані випадки мовлення на середніх і дальніх хвилях українських радіостанцій.

Як повідомляє Крим.Реалії, Полонський висловив занепокоєння у зв’язку з тим, що в Криму після припинення подачі електроенергії в Крим спостерігалися збої мовлення російських і кримських радіостанцій, в той час як українські радіостанції в Криму приймаються добре.

«Дійсно зафіксовані випадки мовлення на території Республіки Крим на середніх далеких хвилях українських радіостанцій. Вибачте, але на середніх хвилях можна і радіо “Голос Америки” зловити. Тому якщо ми тільки супутник зіб’ємо і так далі, то ми зможемо це заглушити. Ніякі засоби масової інформації українські на території Криму не мовлять», – сказав кримський «міністр».

Полонський наголосив, що зараз «Радіо «Крим» і телеканал «Перший Кримський» ведуть мовлення в повному обсязі і визнав, що спостерігалися перебої з мовленням через проблеми з подачею електроенергії.

За його словами, існує «низка скарг від кримчан, що надходять на випадки мовлення українських засобів масової інформації на території півострова».

Як відомо, у Криму на середніх хвилях (AM) можна приймати українські радіостанції Українське радіо (УР-1), Всесвітня служба УТР і Одеське радіо «Маяк». При цьому передавачі встановлені в Україні, але є дуже потужними.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук