ВМС відновлюють боєготовність повернутої з Криму техніки

U402 "Костянтин Ольшанський"

Військово-Морські Сили України приступили до відновлення боєготовності кораблів, передислокованих з Криму до Одеси і Миколаєва. Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили в командуванні українського флоту.

Під час зборів керівного складу національного флоту командувач ВМС України контр-адмірал Сергій Гайдук зазначив, що кораблі та військові частини планомірно нарощують інтенсивність своєї діяльності, почався процес відновлення технічної готовності виведених з Криму кораблів, катерів і суден, літальних апаратів морської авіації.

«Завдання в морі одночасно виконували 9 кораблів, катерів і суден, здійснювали польоти літальні апарати морської авіації. Досить швидкими темпами відбувається бойова злагодженість підрозділів військ берегової оборони», - вказав контр-адмірал.

На його думку, сьогодні для відновлення боєготовності ВМС виділяються всі необхідні кошти, що дозволить відновити технічну готовність кораблів за короткий час.

«Зараз, в умовах, коли для потреб флоту виділяються належні обсяги паливно-мастильних матеріалів, є унікальна можливість для тренувань і набуття необхідних практичних навичок і досвіду», - сказав командувач ВМС Збройних Сил України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук