Волинські митники зібрали близько 40 млн грн на ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк

Волинські митники зібрали близько 40 млн грн на ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк

Волинська митниця у вересні перевиконала загальний обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів на 78,1 млн грн. Згідно з підписаним у вересні законом, половина цих платежів, а це близько 40 млн грн, має бути спрямована на ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк. Про це повідомили Волинські новини, посилаючись на інформацію прес-служби ГУ ДФС у Волинській області.

Зазначається, що у вересні 2015 року перевиконання досягнули митниці ДФС у Волинській області на 78,1 млн грн, Львівській – на 123,6 млн грн, Чернівецькій – на 58,1 млн грн.

Нагадаємо, у вересні Президент України підписав закон щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, ремонту автодоріг. Як ідеться у пояснювальний записці, низку доріг, зокрема, дорогу Львів-Радехів-Луцьк (Н-17) ремонтуватимуть коштом митниці.

Так, кошти на фінансування доріг загального користування державного значення мають надходити з перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів. 50% суми перевиконання спрямовується до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів на забезпечення реконструкції доріг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук