Зеленський пропонував очолити митницю Валерію Хорошковському

Зеленський заявив, що Хорошковський чекав на пропозицію очолити уряд

Зеленський пропонував очолити митницю Валерію Хорошковському
Валерій Хорошковський працював на різних посадах за часів президентства Кучми, Ющенка і Януковича

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що пропонував очолити Державну митну службу України Валерію Хорошковському, який, зокрема, обіймав низку владних посад за часів президентства Віктора Януковича.

«Валерія Івановича Хорошковського я знаю багато років, він нам вказав реальні діри на митниці. Він сказав, що реально [Максим] Нефьодов ніколи не зможе це зробити і час показав, що це правда. Я йому сказав: “Валерію Івановичу, дивіться, ідіть на митницю, я можу це сказати уряду, запропонувати. Якщо ви берете на себе відповідальність, що ви збільшите – а він сказав, десь в два рази можна збільшити дохід в бюджет. Я йому сказав: “Ідіть, будь ласка””. Він відмовився», – розповів президент в інтерв’ю «Українській правді», опублікованому вранці у четвер, 11 червня.

Зеленський додав, що Хорошковський очікував пропозиції про серйознішу посаду.

«Так, прем'єра він чекав. Ну, я йому не пропонував цю посаду», – зазначив президент.

Чим відомий Валерій Хорошковський

Валерій Хорошковський працював на різних владних посадах з 2002 по 2012 рік за часів президентства Леоніда Кучми, Віктора Ющенка і Віктора Януковича. Зокрема, Хорошковський очолював митницю з кінця 2007 до початку 2009 року.

З 11 березня 2010 до 18 січня 2012 року Хорошковський очолював Службу безпеки України, а з 18 січня 2012 до 22 лютого 2012 був міністром фінансів України.

Також Хорошковський є бізнесменом. Зокрема, він був акціонером медіагрупи U.A. Inter Media Group, якій належить телеканал «Інтер».

З 2013 року Хорошковський жив у Монако. Акції «Інтера» він продав Дмитру Фірташу. Ймовірно, Хорошковськкий виїхав з України після критики з його боку тодішнього прем’єр-міністра Миколи Азарова.

У жовтні 2019 року журналісти «Радіо Свобода» повідомили, що бачили, як Хорошковський відвідував Офіс президента. Невдовзі після цього Валерій Хорошковський став безкоштовним консультантом Митної служби

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук