Володимир Зеленський вперше очолив рейтинги президентських перегонів

Петро Порошенко із великим відривом лідирує в антирейтингу виборців

Володимир Зеленський на зйомках серіалу «Слуга народу»

Соціологи групи «Рейтинг» опублікували нові дані моніторингу передвиборних настроїв українців. За підсумками дослідження, яке відбувалося з 16 по 24 січня 2019 року, лідером президентських перегонів вперше став Володимир Зеленський. Серед тих, хто буде голосувати і вже визначився з кандидатом, за нього збираються проголосувати 19% виборців.

Порівняно з результатами опитувань «Рейтингу» від грудня 2018 року, саме Володимир Зеленський демонструє найбільше зростання підтримки виборців – його рейтинг зріс на 5%.

Володимирові Зеленському в спину дихає Юлія Тимошенко – її рівень підтримки становить 18,2%. Порівняно з груднем 2018 року, Тимошенко втратила 2% підтримки. Замикає трійку лідерів Петро Порошенко із показником 15,1%. Чинний президент за останній місяць наростив рівень своєї підтримки на 3%.

Четверте місце у рейтингу зайняв Юрій Бойко, якого підтримують 10% виборців. За Анатолія Гриценка готові проголосувати 8,5%, а за Олега Ляшка – 7%. Решта кандидатів мають менше 5% підтримки. Близько 15% респондентів поки не визначилися з кандидатом, а майже 12% взагалі не збираються голосувати.

Для збільшення клікніть на зображення

Лідером антирейтингу залишається Петро Порошенко – за нього в жодному разу не проголосують 48,3% виборців. Проти Юлії Тимошенко висловився 31% опитаних. Третій показник антирейтингу в Юрія Бойка – 25% респондентів.

Володимир Зеленський також перемагає усіх конкурентів в другому турі. Якщо у другому турі він змагатиметься з Юлією Тимошенко, то набере 29% проти 24% у лідерки «Батьківщини». За такого сценарію 16% опитаних поки не знають за кого голосувати, а 31% не буде голосувати взагалі.

Актор студії «95 квартал» у другому переконливо перемагає і чинного президента. Зеленського готові підтримати 34% респондентів, проти 20% за Порошенка. У цьому випадку 16% опитаних ще не знають за кого голосувати, а 30% голосувати не будуть.

Якщо ж до другого туру виборів вийдуть Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, то більше голосів набере лідерка «Батьківщини» – 27% проти 18% у чинного президента. 18% опитаних поки не знають за кого голосуватимуть у такому випадку, а 39% заявляють, що не підуть голосувати в другому турі.

P.S. Cоціологічна група «Рейтинг» проводила опитування 16– 24 січня 2019 року. У рамках дослідження шляхом особистого формалізованого інтерв'ю опитано 6 тисяч респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Похибка вибірки не перевищує 1,3%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук