Володимир Зуб назвав проявом неповаги звільнення лікарів з перинатального центру

Звільнення лікарів Львівського обласного перинатального центру за його неякісну реконструкцію, виконану не ними, – є проявом неповаги до лікарів. Так прокоментував інцидент Володимир Зуб, який є керівником управління охорони здоров’я Львівської міськради. Він наголосив, що це – його громадянська позиція і позиція лікаря, який лікував людей, а не чиновника.

«За 26 років роботи в медицині я не бачив такої неповаги ніде. Дуже прикро, що такі речі відбуваються у Львові. До нашої медицини є багато претензій. Іноді трапляються помилки у лікарській роботі, і це треба обговорювати. Але такі рішення поглиблюють недовіру і неповагу до лікарів в українському суспільстві», – заявив ZAXID.NET Володимир Зуб.

Він висловив солідарність звільненим лікарям, хоч особисто не знає жодного із них.

«Я не закликаю до протистоянь. Але усі лікарі, медики мають виявити принципову позицію та публічно відреагувати на те, що сталося з нашими колегами», – сказав Володимир Зуб.

Як інформував ZAXID.NET, 22 травня в. о. директора Львівського обласного клінічного перинатального центру (ЛОКПЦ) Ігор Потапов звільнив з роботи чотирьох медиків: головну лікарку Ларису Янів, її заступника Ігоря Прокопіва і двох завідувачів відділеннями – Василя Перцовича та Ігоря Ковальчука. Підставою для звільнення, як вказано у наказі Ігоря Потапова, є те, що лікарі «самоусунулись від спостереження за здійсненням ремонтно-будівельних робіт ЛОКПЦ».

Усі звільнені лікарі мають намір позиватися до суду про поновлення на посадах.

У п’ятницю, 25 травня, працівники Львівського обласного перинатального центру влаштували пікет під стінами департаменту охорони здоров’я ЛОДА з вимагають поновити звільнених на роботі у центрі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук