ВООЗ заявила про винайдення вакцини проти лихоманки Ебола

СвітАндрій Стець, 23 грудня 20162600
ВООЗ заявила про винайдення вакцини проти лихоманки Ебола
Дієвих вакцин і лікування протии віруса Ебола досі не існувало

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила про винайдення ефективної вакцини проти смертельного вірусу Ебола. Проведена у Гвінеї експертиза підтвердила високу ефективність експериментальної вакцини, повідомляє «Радіо Свобода».

За даними ВООЗ, після щеплення вакциною rVSV-ZEBOV у понад 5 тис. людей упродовж 10 днів спостереження не було зафіксовано жодного нового випадку захворювання. Вакцина була запропонована людям, які перебували в тісному контакті із хворими.

Хвороба Ебола, яку викликає однойменний вірус, який призводить до лихоманки й сильного болю, блювоти і проносу, порушення функції печінки й нирок і в деяких випадках до внутрішніх і зовнішніх крововиливів. Упродовж тижня-двох настає смерть майже в половини хворих.

Дієвих вакцин і лікування досі не існувало. Передається вірус, як вважають, тільки шляхом фізичного контакту з хворими чи з продуктами їхньої життєдіяльності.

Станом на початок березня 2016 року було зареєстровано 11 316 смертей внаслідок хвороби Ебола, загалом випадків цієї хвороби зареєстрували 28639 за час останнього її спалаху, що розпочався 2014 року. Найбільше були уражені країни Західної Африки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук