<

Впродовж двох тижнів у Львові триватиме акція з раннього виявлення глаукоми

У рамках Всесвітнього дня боротьби з глаукомою (6 березня) управління охорони здоров'я Львівської міськради з 2 до 13 березня проведе заходи щодо раннього виявлення і лікування цього захворювання очей внаслідок підвищення внутрішньоочного тиску.

«У всіх поліклінічних відділеннях міста вчетверте проводитимуть щорічну акцію «Дні раннього виявлення глаукоми», впродовж якої мешканці міста, з метою профілактики слабкозорості й сліпоти, зможуть виміряти внутрішньоочний тиск», – зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, інформує прес-служба ЛМР.

Торік, за його словами, під час такої акції тонометрію (вимірювання внутрішньоочного тиску) було проведено 6815 особам. Діагноз «глаукома» вперше було встановлено у 64 пацієнтів. За три роки за результатами акцій виявлено 212 осіб з таким діагнозом. Ці люди мають шанс уникнути ускладнень глаукоми і, отже, покращити якість життя в майбутньому.

Відтак усіх львів’ян просять відвідати свою поліклініку, виміряти внутрішньоочний тиск, бо, за умови вчасної діагностики, правильного лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога, зір при глаукомі можна зберегти.

За інформацією головного позаштатного спеціаліста управління охорони здоров’я з офтальмології Тетяни Смаль, у Львові нараховується понад три тисячі хворих на глаукому. З них понад 800 осіб на стадіях, коли розвивається незворотна сліпота.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук