Впродовж трьох днів у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ

З 13 по 15 травня у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ. Вшанування особистих речей святого Отця відбудеться з нагоди 35-ї річниці замаху та спасіння його життя. Реліквії виставлятимуть у каплиці Львівської міськради, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ у Львові.

Львів’яни та гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом, інформує Духовна велич Львова.

«Ці речі мають стати нагодою згадати вчення Івана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день», – розповів настоятель Римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Привезе реліквії до України Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща).

Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

П’ятниця, 13 травня

11:00-18:00 – виставлення реліквій у каплиці Львівської міськради (пл. Ринок, 1).

19:00 – римо-католицька служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (вул. Винниченка, 30)).

Субота, 14 травня

9:00-18:00 – виставлення реліквій у каплиці Львівської міськради (пл. Ринок, 1).

12:00 – молитва з частиною Знаків на Іподромі (біля Папського хреста) (вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії св. Йоана Павла ІІ.

Неділя, 15 травня

8:00-21:00 – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (просп. Червоної Калини, 70).

12:00 – римо-католицька служба з частиною Знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук