ВР схвалила виплату одноразової допомоги учасникам АТО, які отримали інвалідність

Право на допомогу отримали також волонтери чи їхні сім'ї

СуспільствоВолодимир Пиріг, 3 листопада 20151970

Верховна Рада передбачила виплату за рахунок коштів державного бюджету одноразової грошової допомоги для добровольців і волонтерів, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, отриманих при безпосередній участі в антитерористичній операції (АТО), забезпеченні її проведення, а також членам їхніх сімей у випадку загибелі таких осіб.

За прийняття в цілому законопроекту №2556а проголосували 269 депутатів при мінімально необхідних 226. передають «Українські новини».

Відповідні зміни внесені до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Грошова допомога виплачуватиметься в розмірах, передбачених для військовослужбовців, що захищають (захищали) незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, у випадку встановлення інвалідності першої групи виплачується грошова допомога в сумі 304 500 гривень, другої групи – 243 600 гривень, третьої – 182 700 гривень, у випадку смерті сім'ї загиблого виплачується 609 тис. гривень.

До слова, у липні Рада збільшила одноразову допомогу сім'ям загиблих військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів на 304 500 гривень до 913 500 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук