Всіх пасажирів літаків в Євросоюзі зобов’язали носити маски

СвітАндрій Стець, 24 липня0
В ЄС ухвалили правила транскордонних подорожей в умовах коронавірусу

Міністри транспорту країн Європейського Союзу досягли угоди про санітарні заходи, що застосовуються до авіаперевезень, які здійснюються на континенті. Про це заявив німецький міністр транспорту Андреас Шоєр, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на SudInfo.

Зазначається, що одним з головних правил буде обов'язкове носіння масок для обличчя усіма пасажирами віком від шести років.

«Інші заходи, прийняті під час наради з відеоконференції, включають зобов'язання частіше дезінфікувати літак, покращувати інформування пасажирів і забезпечувати безпечну відстань, навіть якщо це призводить до довгих черг», – йдеться у повідомленні.

Також сьогодні Рада ЄС ухвалила низку правил, спрямованих на мінімізацію ризику зараження в транскордонних системах колективної пасажирського транспорту.

«У своїх висновках Рада просуває низку основних заходів гігієни і інфекційного контролю, які повинні застосовуватися до всіх транскордонних служб колективного пасажирського транспорту», – йдеться в заяві, що розміщена на сайті Ради.

Рекомендовані заходи містять, серед іншого: фізичне дистанціювання або, де це неможливо, використання масок; ширше використання цифрових квитків і перевірок квитків цифровим способом; дотримання високих стандартів циркуляції свіжого повітря і чистоти транспортних засобів.

Рада також пропонує Комісії та державам-членам продовжувати координувати дії із застосування транспортних керівних принципів і рекомендацій щодо Covid-19, прийнятих на національному рівні та на рівні ЄС.

Більшість авіакомпаній вже зобов'язують пасажирів носити маски під час посадки в літак і на борту літака, але діти часто звільняються від цієї вимоги. Маски також є обов'язковими в багатьох європейських аеропортах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук