<

«Вугілля України» виплатить «Сбербанку Росії» ₴669 млн за рішенням суду

ЕкономікаІрина Данилів, 5 листопада 20140

Господарський суд Києва зобов'язав державне підприємство «Вугілля України» виплатити український  «дочці»   «Сбербанку Росії»  668,6 млн грн за простроченим кредитом. Про це  йдеться в постанові суду, повідомляє «УНІАН».

Відповідно до постанови, ДП «Вугілля України" на початку 2013 року відкрила кредитну лінію на 47 млн доларів в ДП «Сбербанк Росії» терміном на 1 рік під 11,5% річних.

Кредитним договором останній день кредитної лінії визначено 27 лютого 2014 року. Після завершення кредитної лінії держкомпанія не розрахувалася з банком, після чого кредитор приступив до нарахування пені за прострочення.

Згідно з матеріалами справи, «Вугілля України» просило суд відтермінувати виконання рішення на 3 роки у зв'язку з важким фінансовим становищем компанії, але суд відмовив і повністю задовольнив вимоги ДП «Сбербанк Росії».

 «Вугілля України» є оператором гуртового ринку вугільної продукції і здійснює продаж практично всього вугілля, видобутого на вугільних підприємствах, що перебувають в управлінні Міністерства енергетики і вугільної промисловості.

ДП «Сбербанк Росії» зареєстрований в червні 2001 року, є 100% дочірнім банком АБ «Сберегательний банк Російської Федерації» (Москва).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук