Вулиця Богомольця у Львові вже у жовтні буде проїзною

Головні новини Львова за 03.09Вікторія Іваскевич, 3 вересня 2015, 19:28 899 0

Вже у жовтні вулиця Богомольця буде проїзною. Підрядники запевняють, ремонт вийшов на фінішну пряму. Залишилось лише довести до ладу хідники та замостити вулицю бруківкою. Вартість ремонту вулиці – 723, 2 тис. грн. Раніше вулиця вже була замощена бруківкою, однак у радянські часи її замінили асфальтом.

«Під асфальтом був лише пошкоджений камінь, який вже не є придатним для влаштування дорожнього покриття, – пояснив виконроб Ігор Барнас. – Зараз будемо розбирати вулицю Самійленка і звідти ми будемо перевозити камінь сюди».

Просідати бруківка не буде, замостять її на бетонній подушці. Замінили і всі мережі, тож сподіваються, що вулиця ще довго не буде створювати клопоту.

«Каналізація була в жахливому стані, ми її замінили. Заклали наперед футлярі для прокладки електрозв’язку, так що в нас є перспектива на майбутнє не рухати її найближчим часом взагалі», – розповідає голова Личаківської райадміністрації Іван Лозинський. Закінчити роботи обіцяють до 27 вересня. Приблизно в цей час для транспорту проїзними стануть і інші вулиці.

«Ми вкладаємося в графік, – запевнив міський голова Львова Андрій Садовий. – Основний об'єм робіт плануємо завершити до кінця вересня, невелика частина ще лишиться на жовтень, щоб місто було повністю проїзним. А ці масштабні роботи, які ведуться, будемо робити до вже холодів».

Зокрема, цієї осені завершать Лисенка. Після цього візьмуться за вулицю Мечнікова. Проїзною стане і вулиця Стуса. А от Сихівську ремонтуватимуть в два етапи: почергово ліву та праву смуги.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук