ВВС спростувала причетність ЦРУ та України до катастрофи МН-17 у своєму фільмі

СвітАндрій Стець, 25 квітня 20166
ВВС спростувала причетність ЦРУ та України до катастрофи МН-17 у своєму фільмі
фото Reuters

Британська телерадіокорпорація BBC спростувала інформацію про те, що у фільмі про причини катастрофи МН-17 на Донбасі її журналісти встановили причетність до трагедії  ЦРУ США, спецслужб Нідерландів та України. В офіційній заяві ВВС пояснила ситуацію зі своїм фільмом, присвяченим розслідуванню причин аварії пасажирського літака, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

У заяві йдеться, що газета Sunday Express неправильно інтерпретувала цю програму.

«Газета Sunday Express неправильно виклала зміст програми. На відміну від того, що стверджується в її заголовку, експерти насправді назвали в програмі малоймовірними твердження про те, що МН17 був збитий українським бойовим літаком, тому що ці літаки не можуть літати на такій висоті», - наголосили у медіакорпорації.

Крім того, зазначається, що цей неупереджений документальний фільм збалансовано подає різні точки зору, висвітлюючи різні теорії, вибудувані довкола трагедії МН-17, включно зі свідченнями за і проти причетності до катастрофи Росії, України та ЦРУ.

«Фільм так само вивчає в деталях висновки офіційного розслідування цього інциденту Нідерландами, які надають переконливі свідчення, що літак упав через потужний удар ракети «земля-повітря», - підсумували в ВВС.

Зазначимо, що телепередача з серії «Теорії змови» вийде в ефір 3 травня. У російській та українській пресі було розтиражовано повідомлення однієї з британських газет, згідно з якими автори програми нібито встановили причетність до катастрофи «Боїнга» ЦРУ США, спецслужб Нідерландів та України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук