Львівські бізнесмени пожертвували на боротьбу з коронавірусом понад 30 млн грн

ЕкономікаОрися Шиян, 6 квітня44120
Львівські бізнесмени пожертвували на боротьбу з коронавірусом понад 30 млн грн
фото ЛМР
Частина медобладнання доставлена, частина - оплачена і вже в дорозі

Із стрімким поширенням пандемії та зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію львівський бізнес долучається до фінансування медзакладів та забезпечення лікарів засобами захисту. У березні підприємці міста у загальному підсумку вклали у благодійність понад 30 млн грн.

«На сьогодні у нашому переліку вже 51 позиція різноманітної допомоги, яку надав нам бізнес. Це допомога від закупівлі великого дороговартісного обладнання до безкоштовної передачі масок, костюмів медичних, респіраторів та інших засобів захисту», — зазначила радниця міського голови Львова Вікторія Довжик.

Зокрема, майже 9 млн грн для допомоги міській лікарні швидкої допомоги виділила компанія «Онур», що ремонтує дороги; будівельні компанії: «Авалон» закупив обладнання для Винниківського шпиталю та інших медзакладів, а «Ріел» — пожертвував 2,2 млн грн для ЛШМД. «Ензим» закупив обладнання на 1,3 млн грн, «Барком» — на 1,7 млн грн захисних костюмів. Увесь перелік жертводавців можна переглянути тут.

За словами Вікторії Довжик, така оперативна реакція бізнесу допомагає вчасно підготувати до прийому пацієнтів не лише опорні лікарні, які борються з пандемією, а й додаткові медзаклади. До прикладу, захисними костюмами забезпечують усі лікарні та поліклініки міста.

Частина медичного обладнання вже закуплена і оплачена, але вони ще не доставлені в медзаклади.

6 квітня у міськраді відбулась онлайн-нарада з львівськими підприємцями за участі міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Максима Козицького. Учасники обговорили підтримку бізнесу, який перепрофільовується в умовах карантину та інвестує кошти на боротьбу з коронавірусом.

Місто і область погодили співпрацю з фондом «Із янголом на плечі». Охочі долучитись до благодійності можуть переказати кошти на рахунок цього благодійного фонду, який допомагає медзакладам.

БО БФ «Із янголом на плечі» (благодійна організація)

Реквізити:

Картка ПриватБанку 5169 3305 2060 3249

(картка оформлена на директора Фонду як юрособу)

р/р ПриватБанку рахунок:

ЄДРПОУ/ДРФО 41411833,

UA433253210000026002053778489

АТ КБ «ПриватБанк»

валюта UAH (українська гривня).

Призначення: Благодійний внесок на забезпечення закладів охорони здоров’я Львова

Нагадаємо, обласний штаб з протидії коронавірусу Львівщини створив сайт Stop Covid-19, на якому можна переглянути інформацію про першочегові потреби лікарень усієї області, які безпосередньо боряться з пандемією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук