IT-компанія ELEKS закупить ПЛР-реагенти для лабораторій Львова

Компанія пожертвувала на боротьбу з пандемією понад півмільйона гривень

ПЛР-тести роблять в лабораторному центрі МОЗ і в медуніверситеті

Львівська IT-компанія ELEKS виділила 509 тисяч гривень на закупівлю ПЛР-реагентів для діагностики коронавірусу в лікарнях Львова.

Як інформує прес-служба міської ради, ще 100 тисяч гривень компанія перерахувала на пошиття двох тисяч захисних костюмів для медиків. Їх пошиє місцева фабрика спецодягу «Маріо».

Окрім того, ELEKS пообіцяв допомагати у боротьбі проти Covid-19 усім містам, в яких є представництва компанії. Це Київ, Тернопіль, Івано-Франківськ.

Зазначимо, що ПЛР-тести для точної діагностики коронавірусу у Львові вже проводять дві лабораторії — МОЗ та медуніверситету.

Також у місті і області тих працівників, які перебувають у зоні ризику (водії, соціальні працівники, пацієнти з пневмонією або ГРЗ, працівники ринку та інші), перевіряють на наявність коронавірусу за допомогою експрес-тестів. За чотири дні у Львові протестували 1008 людей. Підозру виявили в 14 осіб. Заплановано перевірити ще понад 6 тисяч осіб. Серед них — соціальні працівники, які доставляють літнім людям продукти, усі водії громадського транспорту, лікарі. Паралельно у районах області ЛОДА тестує людей, які нещодавно повернулися з-за кордону. Наразі із 1101 тесту один позитивний. Людей із позитивними результатами експрес-тесту скеровують на ПЛР-діагностику.

До слова, ще одна львівська ІТ-компанія Intellias зголосилася закупити 10 тисяч експрес-тестів для швидкої діагностики коронавірусу. Раніше львівська ІТ-компанія SoftServe заявила про те, що виділить 10 млн грн на боротьбу із коронавірусом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук