На Львівщині запустили сайт з переліком потреб лікарень для боротьби з Covid-19

На ньому вказані необхідні для медзакладів засоби захисту і перелічена благодійна допомога

На сайті оновлюватимуть інформацію про найбільш затребувані медичні засоби в лікарнях, які борються з пандемією

Обласний штаб з протидії коронавірусу Львівщини створив сайт Stop Covid-19. На ньому можна переглянути інформацію про першочегові потреби лікарень, які безпосередньо боряться з пандемією.

Також на порталі є перелік благодійників, які вже долучилися, та реквізити для тих, хто планує надати допомогу медзакладам.

Зокрема, як вказано на сайті, зараз в області є найбільша потреба в засобах захисту для лікарів. Це костюми, маски, окуляри, респіратори, рукавиці. Також у переліку – засоби дезінфекції та ліки.

Станом на 2 квітня зібрано 395 тис. грн допомоги. Підприємців, депутатів, благодійників закликають долучатися до закупівлі засобів індивідуального захисту та медобладнання, в яких на Львівщині є потреба.

Пізніше на сайті створили окремий розділ для медиків. У ньому відображена вся потрібна лікарям інформація: програми лояльності від мобільних операторів, служб таксі, банківських установ та інші бізнес-компаній.

Нагадаємо, 3 квітня у Львові офіційно зафіксовано 13 випадків завхворювань на коронавірусну інфекцію. З них двоє пацієнтів вже одужали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук