Вжух, і ти на лижах
Суспільство

Вжух, і ти на лижах

Найкращі гірськолижні витяги навколо Львова

Юлія Лавришин, 13 січня 2017 9410 2

Вирватись на день-два зі Львова на природу – завжди корисно, особливо, якщо це передбачає активний відпочинок. ZAXID.NET уклав актуальний список трас для лижників і сноубодистів, головною особливістю якого є денна доступність від Львова. Користуйтесь на здоров’я :)

***

Майдан

Найближча – всього за 30 км – до Львова гірськолижна база «Чарівні озера» у селі Майдан Жовківського району. Але тут є лише одна траса на 680 м та один крісельний підйомник.

Денний абонемент на «Чарівних озерах» коштує 300 грн (у вихідні – 350 грн). Прокат спорядження обійдеться у 120 грн/день.

Гірськолижний курорт «Чарівні озера»

Є тут і лижна школа. Вартість послуг інструктора – 400 грн/год для одного учня. Якщо ж охочих навчитися більше, то, наприклад, для компанії з чотирьох людей година навчання коштуватиме 800 грн.

Окрім лижних спусків тут пропонують й інші послуги – баню на дровах, мотузковий парк та альтанки з мангалами. Проживати можна в готелі (ціни від 500 грн за двомісний стандарт до 850 грн за люкс) або ж у котеджах, найдорожчий з яких коштує 5 тис. грн/доба.

Відстань від Львова: 30 км. Сайт. Веб-камера.

Поляна

Ще одна гірськолижна траса за півгодини від Львова – у селі Поляна Миколаївського району. Курорт має назву «Казкова поляна».

Тут є три траси – навчальна, лижна і для сноутюбінгу. Довжина найбільшої з них – 900 м. Тут є один бугельний підйомник та один бейбі-ліфт.

Цей варіант найкращий для тих, хто хоче навчитися кататися на лижах. Послуги інструктора коштують 350 грн/год.

На «Казковій поляні» можна кататися до 21:00

Ціни тут не за день, а за кількість спусків. Так, у будні за 5 спусків треба заплатити 90 грн, а за 25 185 грн. У вихідні ціна за ту саму кількість спусків – від 140 та 375 грн відповідно. Прокат спорядження – 100 грн/день.

Суттєвою перевагою «Казкової поляни» є те, що тут можна покататися ввечері – до 21:00.

Відстань від Львова: 32 км. Сайт. Веб-камери нема.

Борислав

Курорт «Буковиця» у Бориславі запрацював рік тому. У комплексі працюють дві гірськолижні траси, довжиною 900 та 1000 метрів. На них можна піднятись бугельним або крісельним підйомниками.

Абонементи тут продають не на день, а на певну кількість спусків. За 150 грн можна зробити від 6 до 9 спусків в залежності від того, який саме підйомник ви використовуватимете. А придбавши пакет «Супер» за 1000 грн, можна буде зробити від 70 до 100 спусків, проте для такої кількості потрібна хороша фізична підготовка. Для дітей до 5 років підйомники безкоштовні.

Курорт «Буковиця» у Бориславі

За оренду спорядження доведеться викласти 150 грн.

Тут також є гірськолижна школа. Година занять з інструктором коштує 300 грн, дві години – 550 грн, а кожна наступна – ще по 250 грн.

У Бориславі можна поселитися на квартиру з оплатою за ліжкомісце. Також є багато пропозицій від місцевих санаторіїв та готелів.

Відстань від Львова: 97 км. Сайт. Веб-камера.

Орів

У селі Орів Сколівського району є курорт «Карпатські полонини». На горі Цюхів висотою 938 м є одна лижна траса довжиною 280 м. Траса обладнана одним бугельним підйомником.

Денний абонемент на підйомник коштує від 120 до 150 грн (зі своїм спорядженням дорожче). Для дітей до 12 років – від 85 до 125 грн. Для дітей до 5 років підйомник безкоштовний.

Година послуг інструктора коштує 205 грн.

Вартість оренди спорядження тут коливається залежно від набору. Лижі – 100-125 грн/день. Сноуборд – 125 грн/день. Можна взяти напрокат лижні куртки та штани. За них додатково доведеться викласти ще по 75-80 грн.

Один з котеджів комплексу «Карпатські полонини»

Цікаво також те, що тут є каток. За 75-85 грн можна кататись досхочу. Оренда ковзанів коштує 95 грн/день.

Окрім цього, у комплексі «Карпатські полонини» є ресторан, два озера, де можна купатися та займатися риболовлею, теніс, більярд. Також тут можна покататись на конях.

Вартість котеджів коливається від 450 до 1890 грн за добу.

Відстань від Львова: 107 км. Сайт. Веб-камери немає.

Сколе

Ще один невеликий спуск є в самому Сколе. Гора Житня має висоту 800 м. Тут облаштована траса довжиною 300 м. Рівень складності цього спуску низький, тому сюди варто їхати лише початківцям. Тут працює один бугельний підйомник.

Мешканці Сколе та навколишніх сіл активно здають в оренду приватні садиби. Добова вартість проживання для однієї людини коштує від 100 до 500 грн. Цілий будинок можна орендувати за ціною від 500 до 3000 грн.

Відстань від Львова: 110 км. Сайту нема. Веб-камери нема.

Розлуч

У селі Розлуч Туркiвського району є відпочинковий компекс «Бойківський двір», поблизу якого прокладена одна траса для початківців довжиною 700 м.

Тут працює один бугельний підйомник на 450 м. Три підйоми коштують 60 грн, п'ять – 100 грн. Прокат санок – 50 грн. Прокат спорядження – 100 грн. Тюби – 100 грн/год. Снігохід – 150 грн/год.

Котеджі комплексу «Бойківський двір» у селі Розлуч

Вартість двомісного номера зі сніданком тут – 500 грн, чотирьохмісного – 700 грн. Сімейний котедж коштує до 1400 грн на добу. Також тут є сауна, басейн, теніс та більярд.

Відстань від Львова: 124 км. Сайт. Веб-камери немає.

«Орявчик-Звенів»

За 135 км від Львова на території заповідника «Сколівські Бескиди» є гірськолижний курорт «Орявчик-Звенів». Тут є два відпочинкові комплекси – «Звенів» та, відповідно, «Орявчик».

В «Орявчику» є дві траси для початківців та дітей, кожна довжиною по 450 м. Тут діють три бугельні підйомники.

На курорті «Звенів» спуски складніші. Усього тут чотири траси довжиною від 400 до 1400 м і два бугельні підйомники.

Гірськолижний спуск «Звенів» у «Сколівських Бескидах»

Ціна за один підйом – 35 грн. Денний абонемент – 350 грн. Прокат спорядження обійдеться у 100-200 грн за день в залежності від якості.

Проживати тут можна у хостелі або готелі. За ліжко у хостелі доведеться заплатити 130-200 грн. Двомісний стандарт у готелі коштує 570 грн. Окрім цього тут є такі опції, як басейн з підігрівом, купання в чані та баня.

Відстань від Львова 131 км. Сайт. Веб-камера.

Славське

Один із найпопулярніших гірськолижних курортів Львівщини у Славському. Три години дороги – і ви отримуєте доступ до 19 трас різних рівнiв складності. Основні спуски пролягають по горах Тростян, Писана («Захар Беркут»), Погар та Кремінь та Менчул.

Гора Тростян – один із найбільш відомих гірськолижних комплексів – розташована за 2 км від центру Славська. На ній є 11 трас будь-якої складності. Довжина трас – від 1,5 до 2 км. Денний абонемент коштує 380 грн. Обладнана гора крісельним підйомником.

Гора Тростян у Славському

На горі Погар є лише одна траса з двома бугельними та одним крісельним підйомником. Денний абонемент тут – 300 грн, для дітей до 14 років – 150 грн.

Важливо зазначити, що для пенсіонерів діє знижка – 30%. А для учасників АТО та дітей до шести років підйоми та спуски взагалі безкоштовні.

Найпологіші спуски у Славському розташовані на горі Кремінь (1,5 км від центру Славська), по якій прокладено три траси для новачків, любителів та дітей. Також тут є два бугельні підйомники.

Прокат гірськолижного спорядження коштує від 30 до 150 грн/день залежно від набору та якості.

Неподалік Славського у селі Грабовець також є гора Менчул, на якій є чотири траси для досвідчених лижників і два бугельні підйомники. Ціни на катання тут такі ж, як і на Кремені.

Жити тут можна як в приватному секторі, так і в готелях за різними цінами.

Відстань від Львова: 136 км. Сайт. Веб-камера.

«Тисовець»

За 32 км від Сколе є ще один гірськолижний курорт – база «Тисовець». Тут є одна лижна траса з одним бугельним підйомником.

Вартість абонементу – 250-300 грн/день. Прокат спорядження – 100-150 грн день. При замовленні на три дні знижка 10%. Санки – 50 грн/доба. Для професіоналів є окрема опція – слаломна траса (швидкий спуск на лижах спеціальної конфігурації зі збиванням держаків). Щоправда, така опція недешева – 2100 грн/год.

Гірськолижний курорт на горі Тисовець

Проживати тут можна у котеджах за цінами до 2,5 тис. грн.

Окрім цього, курорт пропонує тренажерний зал, сауну, теніс та більярд.

Відстань від Львова: 138 км. Сайт. Веб-камери нема.

«Плай»

Багато можливостей для лижників є за 26 км від Сколе – у гірськолижному комплексі «Плай» біля села Плав'є. Тут є шість трас (від 350 до 1200 метрів) різних рівнів складності, один навчальний спуск та ще один для дітей.

Є два чотиримісні крісельні підйомники, один бебі-ліфт та один бугельний. Денний абонемент коштує 600 грн у будні та 720 у вихідні.

Гірськолижний курорт на горі Плай

Прокат спорядження – 150-300 грн/день в залеждності від якості.

Проживати тут можна в готелях «Плай», «Поруч» та «Карпатська Ружа» з різними ціновими категоріями.

Відстань від Львова: 139 км. Сайт.Веб-камера.

«Захар Беркут»

Ще один відомий гірськолижний курорт є у селі Волосянка Сколівського району – «Захар Беркут». Розташований він на горі Зворець. Тут є 9 гірськолижних трас. Обладнані вони трьома бугельними та одним крісельним підйомниками.

Денний абонемент для дорослого – 300 грн у будні і 350 у вихідні. Для дітей – 150 та 180 грн відповідно. Прокат спорядження – 150-300 грн/день.

Гірськолижний курорт «Захар Беркут» в селі Волосянка

В готелі ціни коливаються від 430 до 870 грн за двомісний номер.

Відстань від Львова 144 км. Сайт. Веб-камера.

Фото: tegcamp.com, kazkovapolyana.com.ua, bukovytsia.com.ua, vgorode, zhzh.info, zveniv.com.ua, bokosmart, tysovets.ist.ua, play-karpaty.com.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук