Як мобільні оператори повертають втрачених абонентів

Якщо у вас «завалялася» SIM-картка одного з українських операторів, то вам саме час це прочитати

БлогиВолодимир Пиріг , 24 травня 2018 1809
Володимир Пиріг
Випусковий редактор з думками і позиціями, які виходять за рамки службових обов'язків :)

Всі ми знаємо про існування лояльності – маленьких нагород від бізнесу за те, що користуємося послугами тієї чи іншої компанії. В супермаркетах та інших магазинах, на заправках та в ресторанах – усюди нам дають бонусні картки, на яких, згодом, можна накопичити певну суму балів чи грошей для якоїсь покупки.

Колись бонуси роздавали і мобільні оператори: «старожили», мабуть, досі пригадують програму лояльності «Київстар клуб» («Ваш мобільний вік»), яка роздавала абонентам гроші в залежності від їхнього стажу. Таким чином, абонентам наступного місяця нараховували кілька відсотків від їхніх витрат у попередньому місяці. Сума відсотків залежала від абонентського стажу.

Другий за величиною мобільний оператор, який за час свого створення тричі змінював назву, теж був щедрим на бонуси, і зараз цей оператор – єдиний з «великої трійки» мобільних операторів, у якого залишилася бонусна програма. «Vodafone бонус» дозволяє збирати бонусні бали та міняти їх на гроші, хвилини, гігабайти, знижки в магазинах, ресторанах тощо.

Ну і третій мобільний оператор – «lifecell» – не мав бонусних програм лояльності в класичному розумінні цього слова. В них були інші «фішки», за що конкуренти їх зненавиділи і ставили у своїх безлімітних тарифах (були доступні лише для контракту) на них окрему тарифікацію, бо «lifecell», який тоді ще називався «life:)», щедро доплачував своїм абонентам за вхідні дзвінки з інших мереж. Тепер цього немає і «lifecell» зовсім залишився без різних програм лояльності.

Та є ще один різновид лояльності: це повернення втраченого абонента. І саме про це йтиметься далі, адже в кожного оператора способи «навернення» інші. Розглянемо їх. Оператори відсортовані в алфавітному порядку.

Як повертає втрачених абонентів «lifecell»?

Якщо абонента довго немає в мережі або ж він є в мережі, але довго не дає оператору грошей, то компанія його «заманює» різними дрібничками. Наразі вдалося зафіксувати лише один прийом: абонентові після появи в мережі через кілька місяців рекомендують поповнити рахунок на якусь невелику суму й отримати безкоштовні гігабайти та хвилини по Україні. Наприклад, є пропозиція: необхідно поповнити рахунок впродовж трьох днів на суму не меншу ніж 20 грн і отримати 20 хв по Україні і 2 гб трафіку (приклад реальний). Отриманий бонус діятиме 15 днів.

Як дізнатися про пропозицію?

  • Після появи в мережі абонентам «lifecell» надходить інформаційне SMS з контактним безкоштовним номером телефону, на який можна подзвонити і прослухати подробиці.

Як повертає втрачених абонентів «Vodafone Україна»?

Раніше вищезгаданий оператор заохочував абонентів грошовими бонусами. Іноді доходило до нереального: за поповнення рахунку на 5 грн можна було отримати 100 бонусних гривень (не плутати з бонусними балами), які діяли один місяць з дати нарахування. Щоправда на тому вся лояльність і закінчувалася: використав абонент гроші чи ні, а після місяця – все як було: той самий тариф, ті самі умови і більше ніяких пропозицій.

Та тепер оператор пішов іншим шляхом, і асортимент «приманок» в нього суттєво поліпшився: іноді «приманкою» є бонусні гроші, а іноді й перехід на якийсь з порівняно дешевих архівних тарифів. Тобто для всіх абонентів якийсь тариф закривають, але тим, кого хочуть повернути, дозволяють впродовж обмеженого часу на них підключитися.

Як дізнатися про пропозицію?

  • Після появи у мережі наберіть зі свого телефону 111, далі натисніть 1 і потім 9;
  • чекайте інформаційного SMS, хоча практика показує, що краще телефонувати.

Як повертає втрачених абонентів «Київстар»?

Найефективніше впливає на втрачених абонентів «Київстар». Схоже, там розуміють, що приманки, які діють кілька днів чи один місяць, не тримають абонента, йому треба щось більше. І це «більше» «Київстар» знайшов: це спеціальні тарифні плани, перехід на які відкривається або тим, хто довго (понад 2 місяці) не платив, або й взагалі не з’являвся в мережі за такий же час. Ну або ще тим, кого переводять на інші – новіші тарифи. Тому ця інформація буде цікава всім абонентам «Київстар», а не лише тим, хто довго не платив чи не з’являвся в мережі.

Перевага цих лояльних тарифних планів у тому, що за порівняно з іншими меншу абонплату надається значно більший пакет послуг. Щоправда, на тлі загального підвищення усіх тарифів у «Київстарі» для нових абонентів пропонуються вже «лояльні» тарифні плани з трохи дорожчою вартістю і дещо меншим пакетом послуг. Та у порівнянні зі звичайними тарифними планами «лояльні» тарифні плани все одно дешевші.

Як дізнатися про пропозицію?

  • Зателефонуйте на 466 або 477 і дотримуйтеся голосових підказок. Віднайдіть пункт «Тарифи по Україні та за кордон» (якщо 466) або «Заміна тарифного плану» (якщо 477) і прослухайте список «рекомендованих тарифів»;
  • чекайте інформаційного SMS-повідомлення, але практика показує, що краще телефонувати.

Пам’ятайте, щоб не переплачувати зайвого, необхідно знати все про свій тарифний план.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук