Як отримувати важливі сповіщення від ZAXID.NET
Суспільство

Як отримувати важливі сповіщення від ZAXID.NET

Коротка інструкція

ZAXID.NET, 22 грудня 2018 572 0

Час від часу ZAXID.NET надсилає читачам сповіщення про важливі чи корисні публікації. Без спаму, рідко і лише про справді важливе.

Як правило, підписуєтесь ви на сповіщення від якогось сайту, коли вперше заходите на нього: у вікні браузера з'являється запит на отримання дозволу показувати сповіщення.

Якщо ви [випадково або спеціально] натиснули опцію «блокувати», то нічого не отримуватимете. Проблема виникає тоді, коли ви за якийсь час переконаєтесь, що таки було б непогано отримувати важливі сповіщення, але сайт уже не пропонуватиме вам по замовчуванню цю опцію. Проте це легко можна виправити.

Алгоритм дій для різних браузерів схожий. Як він працює, покажемо на прикладі найпопулярнішого браузера в Україні – Google Chrome.

Щоб відновити сповіщення (або підписатись на них), вам потрібно зайти на будь-яку сторінку ZAXID.NET і зліва від адреси сайту натиснути на значок замка. Після цього з'явиться меню, в якому навпроти сповіщень потрібно вибрати пункт «дозволити».

Інший спосіб передбачає, що вам потрібно зайти на сторінку налаштувань самого браузера, знайти там розділ «Веб-контент» і в ньому змінити опції для відображення сповіщень для конкретного сайту (наприклад, у налаштуваннях Firefox вам потрібно зайти на вкладку «Приватність та безпека» і знайти розділ «Дозволи»).

Важливо розуміти, що сповіщення приходитимуть лише на той пристрій, з якого ви дозволили важливі сповіщення. Тому, якщо ви хочете, скажімо, отримувати сповіщення на свій смартфон і домашній ноутбук – слід дати дозвіл на кожному з пристроїв.

Усе те саме працює для будь-якого іншого сайту. І ці два способи можна використовувати також для того, аби відмовитись від сповіщень з якогось сайту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук