Як примножити свій капітал в умовах фінансової нестабільності?

Компанія Форекс-Тренд, 24 серпня 201210801

Існують кілька основних інструментів для реалізації цього завдання: інвестування в дорогоцінні метали, банківськи депозити, інвестування в нерухомість, інвестування в акції українських або світових компаній. Не будемо перераховувати всі переваги і недоліки різних інструментів, адже ті хто стикався з цим на практиці знає, що ситуація починаючи з 2007 –го року сильно змінилась і питання збереження і збільшення свого капіталу стала вкрай актуальною. У всякому разі диверсифікація ризиків повинна бути і тримати яйця в одній корзині необачно.

За останні 3-4 роки з`явився  ще один інвестиційний напрямок, який можна віднести до високоприбуткової категорії - це інвестування в ПАММ-рахунки на форексі. Суть його полягає в тому, що вашими коштами управляють професійні трейдери, яких ви самі обрали по певних показниках. Трейдер працює як зі своїм капіталом, так і з капіталом інвестора. За управління коштами трейдер бере собі премію в розмірі половини від прибутку. В середньому фаховий форекс-трейдер з консервативним стилем торгівлі заробляє 20-30% в місяць, а значить його інвестори отримують 10-15% прибутку на місяць. Що в наші часи вважається дуже хорошим показником.   

   Технічну можливість для інвестування на ринку форекс надає український ліцензований брокер Форекс-Тренд, який саме за провадження цього сервісу  в 2010 році став лауреатом премії Український Фінансовий Олімп. Детальну інформацію про компанію Форекс-Тренд і умови інвестування Ви можете дізнатись у львівській філії брокера.

  Одні з відомих інвесторів і клієнтів компанії Форекс -Тренд, які успішно розмістили свої кошти і отримують прибутки це колишній львів`янин актор Гоша Куценко  та олімпійський чемпіон з боксу Василь Ломаченко.

   Не є секретом що ринок форекс, як фондова, ф`ючерсна, чи інші фінансові біржі є високоприбутковим і в той же час високоризикованим інструментом. Але компанія Форекс – Тренд постійно працює над тим, щоб максимально захистити капітал інвесторів від торгових ризиків і як показала практика за останні роки  наші клієнти повністю задоволені отриманим результатом. 

  Нами напрацьовано ряд рекомендацій по суттєвому зниженню торгових ризиків для інвесторів, які дозволяють стабільно  заробляти на ринку Форекс.

  1) Обирати трейдерів з тривалою історією торгів. Не менш як 4 місяці. Багато трейдерів на площадці мають історію більше 2-х років.

  2) Обирати трейдерів з поміркованою торговою стратегією, з прибутковістю в 10-30 % на місяць, невеликими робочими просадками, невеликим навантаженням на депозит.

  3) Максимально розподіляти свої інвестиції і тим самим розподіляти свої ризики.

  4) Обирати трейдерів із суттєвим власним капіталом.

В 2011 році компанія Форекс-Тренд впровадила сервіс ПАММ 2.0. Трейдери, які працюють на цих умовах, беруть на себе частину ризику інвесторів за рахунок власного капіталу. Інколи ця частка може сягати 80 і навіть 100%.

Нещодавно  введений новий інноваційний продукт під назвою ПАММ-ІНДЕКС, який направлений на додатковий захист коштів інвесторів. Тепер клієнт може одночасно  інвестувати в кількох кращих керуючих трейдерів. Це можна назвати вкладом в інвестиційний портфель. Диверсифікація ризиків – одне з головних правил при роботі на ринку Форекс.

Зрештою можна навіть застрахувати свої інвестиції. Страхова компанія АСТРА-СТРАХУВАННЯ пропонує кілька програм саме для інвесторів, працюючих через компанію Форекс-Тренд.

Для торгуючих трейдерів брокер Форекс-Тренд надає вигідні умови для роботи на Форексі - ніяких обмежень по торгових стратегіях, демо, міні, ECN рахунки - вивід коштів на реальний Форекс. Вигідні умови, якісна технічна обробка ордерів. Працює цілодобова он-лайн підтримка. Клієнтські операції виводяться на міжнародну електронну систему Інтеграл. Тому клієнти відзначають відсутність реквот, прослизань, перешкод скальпінгу і роботи з АТС та в той же час мінімальні спреди і моментального виконання ордерів.

Львівська філія компанії: пл. Петрушевича 3, офіс 237, тел. (032) 253-59-18

Сайт філії:  http://www.forex-trend.lviv.ua

Головний сайт брокера: http://www.fx-trend.com

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Фацет з гальорки 26 серпня 2012, 15:14

  Йой ! Досить тримати цей ""трендьож" на головній сторінці...А ви рєбьята з Форексу неправильно визначились із рекламою тут нема вашої потенційної аудиторії...фокус групи тре проводити троха маркетинг вчити...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук