Як проголосувала Львівщина #1

Блог голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина

БлогиОлександр Ганущин , 4 квітня 2019 2147 2
Олександр Ганущин
Голова Львівської обласної ради

Цей блог про уподобання мешканців Львівщини. Про вибір зафіксований у результатах голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 року. Сподіваюся, викладені цифри ще більше підштовхнуть наших громадян прийти на виборчі дільниці 21 квітня 2019 року.

Найперше потрібно сказати, що Львівщина вкотре продемонструвала високий інтерес до виборів та зафіксувала найбільшу явку по Україні, а саме – 68,91%. Цей відсоток може бути і вищим у другому турі, оскільки він збігається з Великоднім періодом, коли чимало наших громадян повертаються з-за кордону на свята, відтак очікуємо, що вони підуть на дільниці і проголосують.

Якщо говорити про те, як все ж таки проголосувала Львівщина 31 березня, або хто хоче почаклувати над цифрами, скеровуємо вас на сюди, де зафіксовано результати по районах/округах.

Загальний підсумок по області такий: найбільше голосів отримав чинний Президент Петро Порошенко – 35,32 %, Анатолій Гриценко – 19,02%, Юлія Тимошенко – 14,85%, Ігор Смешко - 4,68%, Руслан Кошулинський – 4,66% та Олег Ляшко – 3,45%.

Як відомо маємо 20 районів, 9 міст обласного значення.

Розбивка про те, як голосували по округах та районах області тут:

Результати голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 у розрізі районів Львівщини

Результати голосування на виборах Президента України 31 березня 2019 у розрізі округів Львівщини

Найбільш активними виявилися Сихівський, Франківський, Залізничний райони з явкою понад 70 %, трохи менше відсотків проголосованих зафіксовано у Шевченківському, Личаківському, Галицькому районах.

Щодо лідерів у районах області – то найактивніше голосували у Стрийському (75,54%), Пустомитівському (73,34%), Буському (73,02%). Міста обласного значення коливалися на цифрах від 59 до 67 %.

Сподіваюся, що ці дані стануть корисними не тільки для політологів, журналістів, представників місцевого самоврядування, але й для громадян Львівщини, котрі обов'язково прийдуть на виборчі дільниці через два з половиною тижні і продемонструють свою громадянську позицію. Адже станом на зараз кожен голос важливий, кожен голос може вирішити долю країни та наш стратегічний курс розвитку держави на десятиліття.

Обираймо разом наше майбутнє!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук