Як збільшити прибутковість, вирощуючи сільгосппродукцію

Економікановини компаній, 25 березня 20192940
Як збільшити прибутковість, вирощуючи сільгосппродукцію

Сільськогосподарська галузь є досить рентабельним напрямком діяльності, хоча, як і в будь-якому проектному середовищі, тут має місце фактор ризику, який може нівелювати всі витрачені зусилля.

Найбільш значною проблемою є негативний вплив погодних умов. Проте сучасні технології, які дедалі частіше застосовуються в Україні, дозволяють якщо не повністю, то з високим відсотком ймовірності не тільки зберігати, але і підвищувати врожайність більшості сільськогосподарських культур.

Йдеться про вітчизняну продукцію компанії «Долина». Високотехнологічна лінійка продуктів дозволяє аграріям отримувати гарний прибуток навіть за несприятливих погодних умов.

Щоб не бути голослівними, звернімося до мови цифр.

Нижче наведена таблиця результатів, які були отримані в одному з господарств Царичанського району Дніпропетровської області (кукурудза на зерно) після застосування базових препаратів компанії – Вимпел 2 і двох мікродобрив серії Оракул:

І хоча спочатку ставлення багатьох фахівців до цього рішення було досить скептичним, пізніше вони були здивовані такими високими результатами. Ще б пак – один до дев'яти!

Після застосування всього технологічного ланцюжка господарство всього за кілька місяців отримало на кожну вкладену гривню 9,35 (!) гривень чистого доходу. Цілком гідна інвестиція.

Насправді тут немає нічого надприродного, оскільки стимулятори росту рослин серії Вимпел і мікродобрива Оракул уже давно заробили славу високоефективних і універсальних препаратів. І не тільки в нашій країні.

Ця продукція була апробована й успішно пройшла випробування як у провідних наукових установах України, так і в промисловому виробництві, традиційно продемонструвавши високі показники (див. нижче).

Водночас стимулятор росту рослин Вимпел 2 і мікродобрива серії Оракул мають повну сумісність практично з будь-якими засобами захисту рослин і можуть застосовуватися в бакових сумішах з пестицидами і добривами (наприклад, з карбамідом).

Більш детальну інформацію про властивості і способи застосування цієї технології можна знайти на сайті компанії за посиланням.

За останні 2 роки добре зарекомендували себе на ринку країни відносно нові продукти компанії «Долина»: мікродобрива ОРАКУЛ колофермин фосфору, ОРАКУЛ колофермин калію і ОРАКУЛ колофермин кальцію, а також спеціальний препарат для підвищення утворення зав'язі та росту плодів пасльонових культур ПАСЛІНІЙ.

Компанія «Долина» працює в тісній співпраці більше ніж з 3,5 тис. господарств в Україні і постійно проводить моніторинг показників ефективності продукції. Такий підхід дозволяє не тільки працювати над поліпшенням якості препаратів, але і надає можливість спиратися на безпосередній багаторічний досвід виробників сільськогосподарської продукції, при цьому вчасно реагувати на їхні запити і потреби.

Такий симбіоз науки і практики допомагає господарствам отримувати вищі та якісніші врожаї і, відповідно, заробляти непогані гроші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук