Якою буде сьома хвиля мобілізації – залежить від кількості контрактників

Головні новини Львова 01.03Вікторія Іваскевич, 1 березня 2016, 18:03 1470 0

Працівники львівських військкоматів наразі полишили оббивати пороги домівок потенційних призовників та вчаться себе рекламувати. Кажуть, 7 тисяч гривень на місяць, які зараз пропонують потенційним рядовим, частково роблять свою справу. Охочих працювати у Збройних силах України порівняно з минулим роком побільшало вдвічі.

У Львові рекламують службу у ЗСУ прямо на вулицях. Щодня в різних районах міста ставлять намет, де самі ж контрактники і розповідають перехожим про переваги професійної армії.

«Ми роздаємо пам'ятки про заохочення, гарантовану зарплату від 7 тис. грн і вище, про додаткові виплати в зоні АТО, семи тисяч і вище, додаткові виплати в зоні АТО, соціальний пакет, – пояснює контрактник Вадим Лук'янов. – Ми видаємо ці пам'ятки, люди йдуть думати. Ми залишаємо їм контактний номер телефону. Якщо надумають, телефонують або приходять вже до нас у військкомат».

Перехожі погоджуються, що сім тисяч на місяць на сьогодні непогані гроші. Та в армію поспішають не усі.

«Для початку – це є достатня мотивація. Заохотити людей хоча б грошима, бо сім тисяч, можна сказати зараз, це лише для одного. Якщо з сім'єю, то цього не вистачить, – каже львів'янин Андрій. – Від 13-14 тисяч хоча б, от тоді вже можна йти в армію».

У самих же військкоматах стверджують: порівняно із минулим роком охочих підписати контракт побільшало вдвічі. Зараз більшість або в навчальних центрах, або проходять медкомісію. А от вже наступного тижня чекають нової хвилі добровольців.

«Вимоги – це в першу чергу вік. Від 18-ти до 60-ти років для чоловіків. Та від 18-ти до 40 років для жінок, які не мають офіцерського звання, та до 50-ти, які мають офіцерське звання. Окрім того, це задовільний стан здоров'я, який визначається військово-лікарською комісією. Освіта значення не має», – пояснює речниця Львівського обласного військкомату Юлія Кіндзерська.

Загалом на Львівщині треба підписати майже тисячу контрактів. Професійні військові мають замінити на посадах тих, хто чекає на мобілізацію. Тож від успіху кампанії залежить і доля сьомої хвилі мобілізації.

Міністр оборони Степан Полторак зазначив, що завдяки збільшенню кількості контрактників у випадку ухвалення рішення про чергову хвилю мобілізації, план буде суттєво меншим, ніж раніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук