Ян Томбінський відвідає Львів на Тиждень сталої енергетики

Упродовж 23-27 червня у Львові відбуватимуться різноманітні заходи, що відображатимуть досягнення міської влади, бізнесу і мешканців у реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року. Серед гостей, які відвідають місто цими днями, – голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський, а також представники уряду України та інші високопосадовці.

Європейський тиждень сталої енергетики розпочнеться з урочистого відкриття біля Ратуші, під супровід оркестру. Опісля для мешканців міста проведуть дитячий флешмоб «Енергія Україні» під звуки «Оди до радості», йдеться в повідомленні прес-служби ЛМР.

Упродовж тижня у Львові відбудуться також екологічні ігри для дітей, виставки енергоефективного обладнання та дитячих робіт, фотовиставка «Енергоефективне місто», презентація «Екобус», різноманітні екскурсії, велопробіги, КіноРовери, вистави та інше.

Додамо, Європейський тиждень сталої енергетики у Львові є національним аналогом тижня сталої енергетики в ЄС, має на меті залучити громаду до вирішення проблем сталого енергетичного розвитку міста. Цьогоріч захід проводитимуть у співпраці з Делегацією Європейської комісії в Україні, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціацією «Енергоефективні міста України» та іншими зацікавленими партнерами.

Проект є частиною пакета зобов’язань, які добровільно погодилась виконувати міська влада Львова, приєднавшись у лютому 2009 року до європейської ініціативи Угода мерів. Адже, як відомо, 2010 року Львів став одним з перших добровільних учасників Угоди мерів в Україні, який відкрив перелік місцевих органів влади, що узгоджують термін проведення своїх Днів сталої енергії з часом проведення Тижня сталої енергетики ЄС (Брюссель). Для ефективної реалізації цих заходів у липні 2011 року місто прийняло Програму сталого енергетичного розвитку до 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук