Яніка Мерило почала працювати у львівській ІТ-компанії ELEKS

Яніка Мерило почала працювати у львівській ІТ-компанії ELEKS
фото Facebook
Яніка Мерило допомагає українським містам та уряду впроваджувати електронне управління

Радниця міністра інфраструктури та експертка з питань електронного управління в Україні Яніка Мерило почала працювати в одній із найбільших українських ІТ-компаній ELEKS. Про це Яніка Мерило повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Яніка Мерило повідомила, що працюватиме над розширенням позицій компанії в Естонії та скандинавських країнах та розроблятиме продукти з кібербезпеки та блокчейну. Також вона повідомила, що не збирається залишати свої проекти, які стосуються співпраці з урядом та українськими містами.

«Над усіма проектами, над якими я працювала, я продовжую працювати і з такою ж енергією. Просто я реально працюю мінімально 14 годин на добу, а про вихідні я взагалі не говорю. І за цей час можна багато встигнути. Також треба зізнатися, що повністю освоїла майстерність ефективності і делегування, і маю близьку групу підтримки. Тому я абсолютно впевнена, що ні один напрямок не постраждає», - написала вона.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року Яніку Мерило призначили на посаду директора з інновацій Львівської міської ради. У 2016 році вона покинула цю посаду і стала радницею мера Дніпра та міністра інфраструктури на громадських засадах. Вона також понині залишається радницею міського голови Львова.

Окрім того, Яніка Мерило є спiвзасновницею ICT Competence Center - громадської організації, що об’єднує в собі представників влади, великого бізнесу та приватних осіб з експертизою в ІТ з метою впровадження елементів електронного уряду в Україні.

Яніка Мерило є громадянкою Естонії, її батько — українець, родом із Кам'янця-Подільського. У віці 16 років Яніка Мерило почала працювати програмісткою, а через кілька років заснувала власну ІТ-компанію. З 2000 року опікується питаннями залучення коштів на ринки України та країн Балтії, обіймала керівні посади в низці інвестиційних фондів Європи.

ELEKS – одна із найбільших українських ІТ-компаній, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості. Штаб-квартира компанії розташована у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук