Янукович не зменшив, а збільшив кількість центральних органів влади, - експерт

10 грудня 20109705

Указ Президента України Віктора Януковича про реорганізацію центральних органів виконавчої влади не скорочує, а збільшує кількість таких органів. Про це в ефірі телепередачі «Шустер Live» 10 грудня заявив керівник Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко.

За його словами, повідомлення про те, що кількість центральних органів виконавчої влади з 112 скоротилася майже наполовину, є неточною, оскільки їх не було 112.

«112 було центральних органів і урядових органів. Урядових органів приблизно 45 в цій частині», - наголосив він.

«Реформа, на жаль, привела до того, що кількість центральних органів збільшилася. Крім міністерств, їх було приблизно 45, а тепер, згідно з указом, їх буде більше 60. Скорочення відбулося виключно за рахунок урядових органів», - додав фахівець.

Водночас Коліушко пояснив, що головна різниця полягає в тому, що керівництво центральних органів влади призначаються не міністрами, а безпосередньо Президентом. Відтак, за словами Ігоря Коліушка, така зміна призведе до того, що міністерства втрачають важелі впливу на органи виконавчої влади, з якими вони повинні будуть працювати. Окрім цього, керівник Центру політико-правових реформ висловив сумнів, що Президент України зможе самостійно контролювати ту кількість органів влади, як це передбачено його указом.

Натомість також присутній на телепередачі журналіст Віталій Портніков наголосив, що реформа Віктора Януковича копіює російську реформу, внаслідок якої не зменшилася, а збільшилася кількість чиновників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук