ЄБРР фінансово допоможе Львову вирішити проблеми з утилізацією ТПВ

СуспільствоОрися Шиян, 27 квітня 20175230
Відкриття Екологічного форуму у Львові

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив 27 квітня під час відкриття Екологічного форуму у Львові, що ЄБРР анонсував наміри долучитись фінансово до вирішення проблем міста Львова з утилізації ТПВ, передає прес-служба ЛМР.

«Пан Шевкі [директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер] підписуючи угоду, сьогодні анонсував наміри банку долучитись фінансово до вирішення проблем міста Львова з утилізації ТПВ. Це буде у продовження тої співпраці, яку ми розпочали з Європейським інвестиційним банком. Це продовження тої співпраці, яку ми свого часу розпочали з Міжнародною фінансовою корпорацією, представники якої сьогодні також є тут», ― зазначив Андрій Садовий.

Ключовою темою Екологічного форуму, який відкрили сьогодні у Львові, є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні.

Участь в Екологічному форумі беруть міжнародні фахівці, науковці, громадські діячі, народі депутати, активні мешканці. На ньому буде кілька панельних дискусій: «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?», «Шлях Львова: яку модель обирає місто?», «Малі кроки для великих рішень», та презентації успішних практик у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

На форумі французька компанія Egis запрезентує програму поводження з ТПВ для Львова. Компанія розробила техніко-економічне обґрунтування інтегрованої системи поводження з ТПВ, включаючи збір відходів, переробку та утилізацію. На це Фонд вивчення та підтримки приватного сектору (FASEP) генерального казначейства Франції виділив грант 650 тис. євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук