Французький уряд надасть Львову грант €650 тис. на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища

ЕкономікаОрися Шиян, 3 березня 20177950
Французький уряд надасть Львову грант €650 тис. на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища
Проект рекультивації розробить французька компанія

Французький уряд ухвалив рішення надати грант у розмірі 650 тисяч євро на повний пакет проектної документації щодо закриття та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Про це 3 березня повідомив у своєму відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий.

Всі роботи, за умовами гранту, виконає французька компанія «Еджіс», яка має досвід розробки проекту рекультивації та нагляду за роботами на одному з найбільших в Європі сміттєвих полігонів у Марселі.

«Наприкінці січня, в момент найжорсткішого блокування вивезення сміття зі Львова, я звернувся до міжнародних організацій та урядів іноземних країн з прохання про допомогу. Багато в чому саме завдяки міжнародному резонансу нам вдалось частково зняти блокаду та очистити місто», – пояснив Садовий.

Міський голова Львова констатував, що з боку української влади натомість зовсім немає підтримки. За словами мера, досі немає фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком. Окрім того, 18 машин, які везли ТПВ зі Львова на інші полігони, були затримані та заарештовані.

«Ми і досі не маємо фінального погодження з боку Мінрегіонбуду щодо затвердження угоди з Європейським інвестиційним банком. Ця угода дозволила б нам негайно почати роботи з будівництва нового комплексу. Жодних інших причин для такого саботажу, як свідоме перешкоджання реалізації проекту, я на сьогодні не бачу», – наголосив Андрій Садовий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук