ЄС планує ввести антидемпінгове мито на імпорт сталі з України, - Reuters

ЄС планує ввести антидемпінгове мито на імпорт сталі з України, - Reuters
фото Depositphotos
ЄС може ввести мито у розмірі 19,4% на продукцію групи «Метінвест»

ЄС планує запровадити антидемпінгові мита у розмірі до 33% на імпорт сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії та України. Про це повідомляє агентство Reuters, з посиланнями на свої джерела, які бачили відповідний документ Єврокомісії.

Як зазначається, у ЄС діють понад 40 різних антидемпінгових заходів, спрямованих на захист європейських виробників сталі. Усі вони застосовуються в основному до Китаю. У червні мита на імпорт сталі з Китаю були підвищені до 35,9%.

У липні 2016 року у відповідь на скаргу європейської асоціації сталі Eurofer Єврокомісія розпочала розслідування щодо сталі гарячого прокату з Бразилії, Ірану, Росії, України, а також Сербії.

Розслідування з’ясувало, що частка сталі гарячого прокату з усіх країн, крім Сербії, на ринку ЄС зросла до 12,6% всередині 2016 року з 7,5% у 2013 році. Ціни ж на сталь знизилися на чверть. Відтак, ЄК вирішила припинити розслідування щодо Сербії і запровадити мита до інших виробників. Зокрема, ЄС може ввести мито у розмірі 19,4% на продукцію української металургійної групи «Метінвест».

Мито в розмірі 16,3% передбачене для сталі ArcelorMittal Brasil, 17,5% - Usinas Siderurgicas і 15,7% - Companhia Siderurgica National.

Сталь іранської Mobarakeh Steel планується обкласти митом у 23%. ЄС також планує ввести мито в розмірі 15% для російської сталі виробництва Новолипецького металургійного комбінату, 33% - для Магнітогорського металургійного комбінату і 5,3% для «Северстали».

Остаточне рішення про введення антидемпінгових заходів Єврокомісія має прийняти до жовтня поточного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук