ЄС запустив російськомовний сайт для викриття дезінформації з боку РФ

СвітЮлія Поліковська, 9 лютого 20163230

Служба зовнішніх зв’язків Євросоюзу запустила російськомовний сайт, який має на меті подавати об’єктивну інформацію про відносини з Росією, ситуацію на Донбасі і Близькому сході, та викривати російську дезінформацію. Про це йдеться у повідомленні представництва ЄС в Україні.

«Мільйони людей в усьому світі говорять по-російськи і розуміють російську мову. Це включає не тільки жителів Росії, а й багатьох громадян країн-членів Європейського союзу та Східного партнерства ЄС. Для Європейського союзу стратегічно важливо зробити так, щоб його політика була почута і зрозуміла тими, хто вважає за краще читати по-російськи», – сказано у повідомленні.

На ресурсі буде представлений широкий спектр матеріалів: про санкції щодо Росії, про життя людей в Україні, про зусилля ЄС на Близькому Сході та ін.

«Там же будуть публікуватися свіжі матеріали, спрямовані на виявлення і викриття дезінформації», – йдеться в повідомленні.

У листопаді 2015 року Європейська служба зовнішніх зв’язків організувала щотижневу поштову розсилку на пошту оглядів дезінформації. Тепер вони будуть доступні і на сайті.

Додамо, для протидії російській пропаганді ЄС обговорювала також створення російськомовного телеканалу. Проте, поки ця ідея нереалізована.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук