Європарламент закликав створити «список Савченко-Сенцова» на кшталт «списку Магнітського»

СвітЛюбко Петренко, 10 вересня 20152100
Європарламент закликав створити «список Савченко-Сенцова» на кшталт «списку Магнітського»

Депутати Європарламенту закликали Раду Європейського Союзу створити так званий «список Савченко-Сенцова». Про це повідомило радіо Deutsche Welle.

У резолюції, ухваленій у четвер, 10 вересня, євродепутати підкреслили необхідність укласти «загальноєвропейський список російських чиновників, причетних до викрадення, протизаконного затримання і засудження» естонського поліцейського Естонії Кохвера, української льотчиці Надії Савченко, режисера Олега Сенцова і громадського активіста Олександра Кольченка».

У документі говориться, що щодо цих чиновників необхідно запровадити заборону на в'їзд до Євросоюзу, а майно у країнах ЄС, належне їм та їхнім найближчим родичам, повинно бути заморожено.

Євродепутати пояснюють необхідність ухвалення такої резолюції тим, що сьогодні «існує зростаюча потреба в чіткій, цілісної й всеосяжної стратегії ЄС щодо Росії, якої б дотримувалася усі країни-члени».

У резолюції наголошується, що ЄС неодноразово пропонував Росії свою експертну допомогу для приведення її конституційного та правового порядку у відповідність до стандартів Ради Європи, але «численні грубі порушення верховенства права та прийняття останнім часом обмежувальних законів свідчать про те, що Москва не дотримується зобов'язань, які вона взяла на себе, приєднавшись до цілої низки міжнародних організацій».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук