Євросоюз затвердив нові правила контролю іноземців на кордоні

СвітАндрій Стець, 1 липня 201716040
Очікується, що нові правила допоможуть скоротити час перетину кордону

Посли країн-членів Європейського Союзу підтримали раніше досягнуту домовленість між мальтійським головуванням у Раді ЄС та представниками Європарламенту щодо створення системи автоматичної реєстрації в'їзду-виїзду громадян третіх країн у рамках шенгенської зони. Про це повідомляє прес-служба Ради Євросоюзу.

Передбачається, що система допоможе скоротити затримки на кордоні і поліпшити якість прикордонних перевірок, забезпечить ідентифікацію тих, хто перевищив дозволений час перебування в ЄС, зміцнить внутрішню безпеку і боротьбу з тероризмом, відкривши правоохоронним органам доступ до журналів історій подорожей.

Зауважимо, що нова система в'їзду-виїзду зберігатиме інформацію про особу та документи мандрівника, а також біометричні дані (з відбитками пальців і фотографією). Ці дані зберігатимуться в єдиній системі строком від трьох до п'яти років.

Як повідомляється, збережена інформація буде доступна для прикордонних органів та органів влади держав-членів ЄС, компетентних перевіряти, чи виконує громадянин третьої країни умови в'їзду або перебування.

Європейські чиновники сподіваються, що нові правила допоможуть скоротити час перетину кордону і підвищать якість прикордонних перевірок, а також допоможуть в боротьбі з тероризмом, дозволяючи правоохоронним органам отримати доступ до історії перетинів кордонів мандрівником.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук