Юлія Тимошенко не вказала у декларації бізнес чоловіка у Чехії

Також політикиня не вписала в свій звіт чеську «Батьківщину»

Тимошенко не вказує в деклараціях повні відомості про бізнес свого чоловіка Олександра

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко не вказує в деклараціях повні відомості про бізнес свого чоловіка Олександра Тимошенка та його чеські прописки. Про це пишуть журналісти розслідувального проекту Bihus.info.

Зазначається, що у деклараціях про доходи лідерки «Батьківщини» відсутня компанія MEDICAL INVESTED CAPITAL TRUE STANDING EUROPE LIMITED s.r.o. (скорочено - MEDIC TRUST), власником якої є гвінейська фірма MEDIC TRUST. Чеська фірма з гвінейським засновником займається орендою нерухомості. Олександр Тимошенко є керуючим партнером цієї компанії з 2014 року. Компанія з такою ж назвою зареєстрована і в Лондоні.

Також Тимошенко не задекларувала чеську «Батьківщину». Це громадська організація, зареєстрована 2015 року в Празі. Засновники – Олександр Тимошенко, Яна Даніо та Галина Андрейців. Основна мета організації – співпраця українців за межами України.

Водночас в декларації вказано дохід Олександра від чеської компанії Britico Product s.r.o. (300 тис. грн за два роки). Здебільшого компанія займається посередництвом у нерухомості та рекламою. Кількість працівників не перевищує п’яти осіб.

Влітку 17 року усі перелічені юрособи змінили прописки і нині розташовані за однією адресою: Opletalova 1525/39, Nové Město, 110 00 Praha 1.

Сам Олександр Тимошенко прописаний в Празі на вул. Za zahradami 387/17. Ще одна чеська прописка Тимошенка – Ústí nad Labem, Na Kohoutě 804/14, PSČ 40010.

Олександр Тимошенко має прописку в чеській столиці

Втім, жодне з чеських місць проживання не вказано в деклараціях Юлії Тимошенко, в той час як сам Олександр Тимошенко вписує ці адреси в офіційних реєстрах Чехії.

Партія «Батьківщина» у своїй заяві на публікацію видання Bihus.info підтвердила, що чоловік Юлії Тимошенко має бізнес у Чехії, зазначивши, що «Юлія Тимошенко ніколи не приховувала, що її чоловік має бізнес, отримує доходи та працює у Чеській республіці».

«Чинне українське законодавство не передбачає необхідності для родичів політиків вказувати, членами чи засновниками яких громадських організацій вони є. Додатково звертаємо увагу, що жодних доходів від цієї організації Олександр Тимошенко ніколи не отримував і отримувати не міг», - йдеться у заяві партії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук